Gast Geplaatst: 25 september 2004 Geplaatst: 25 september 2004 Hallo, ik ben van plan ook een dreambox te kopen. Telefoneerde vandaag naar een dealer voor de 7000S, maar die vertelde me dat die volgende maand vervangen wordt door de 7800. Is het interessant om daar op te wachten, of koop ik me toch nog beter een 7000. Voor het oudere model zijn misschien meer zaken te vinden ivm software, cracks, patches enz. Graag wat uitleg.
Gast Geplaatst: 25 september 2004 Geplaatst: 25 september 2004 Hallo, Je geeft eigenlijk zelf het antwoord al. Voor de DM7000S is genoeg informatie te vinden, en als je problemen hebt voldoende kennis aanwezig om je te kunnen helpen. Ik zou in jou geval voor die "OUDERE" 7000S gaan. De mijne doe ik in ieder geval niet weg, echt een top box. gr, RuKo
Gast Geplaatst: 25 september 2004 Geplaatst: 25 september 2004 ik zit alleen met de vraag, wat als die nieuwe box veel meer nieuwe dingen kan, bvb door snellere processor of iets in die aard. Het zou dan spijtig zijn om dan geen maandje te wachten. Nu langs de andere kant ik heb er nog niets van info over gevonden op het net.
Ron Geplaatst: 25 september 2004 Geplaatst: 25 september 2004 Hij zal wel een 7020 bedoelen en of die er volgende maand zal zijn is nog maar de vraag. Wat in ieder geval zeker is, is dat deze 7020 je uiterlijk alleen een RF modulator en een 12volt switch meer bied. De hardware is wel dusdanig anders dat de images van een DM7000 niet zullen werken. Simpele rekensom: Nauwelijks voordelen boven een DM7000 dus vrijwel niemand die een 7000 heeft zal deze inruilen voor een duurdere DM7020. Zo waarschijnlijk dus ook de image makers en dus zullen er niet al te veel goede images voor komen. Zeker de eerste 5 - 6 maanden zo schat ik. Tox.
JaNuZz Geplaatst: 25 september 2004 Geplaatst: 25 september 2004 ik snap Dream ook niet helemaal waarom een model op de markt gooien die alleen een extra modulator aan boord heeft? (zoveel mensen zitten daar toch niet om te springen?) De kracht van de dreambox is juist de gebruikers en de custom images. Als ze nu om de haverklap verschillende types gaan uitbrengen gooien ze daarmee niet hun eigen glazen in ?
Tonskidutch Geplaatst: 25 september 2004 Geplaatst: 25 september 2004 diversiteit / verschillen / verbeteringen alles een stimulans voor de verkoop.. zal nooit zo zijn dat ze hun eigen glazen ingooien. dat firma's ook wel eens een flop hebben uitgebracht komt voor, maar daar nu al van uitgaan is mij te gortig (en gortepap lust ik niet <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ) de dm500 is toch ook een renner? en snel bediend met images? cheers Kronenburg Park Frank Boeijen Groep
JaNuZz Geplaatst: 25 september 2004 Geplaatst: 25 september 2004 Wat zou jij dan gaan kopen een 7020 met extra modulator waar bijna geen software voor te krijgen is of een 7000 die ondersteund wordt door een enorme community? die keuze lijkt mij niet moeilijk en volgens mij zal de gemiddelde potentiele dreambox klant dit ook heus wel weten. De kracht zit hem juist in de community die erachter zit net zoals bv vroeger de commodore 64 ... De 500 vind ik een wezenlijk verschil aangezien dit een compleet andere machine is in een andere prijsklasse. Maar goed de toekomst zal het uitwijzen, ik vind het niet echt een handige zet (maar wie ben ik <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> )
bbbb Geplaatst: 25 september 2004 Geplaatst: 25 september 2004 de hydra team heeft op een board al vertelt dat ze een image gaan uitbrengen voor de 7020 vriendelijke groeten bbbb
Ron Geplaatst: 25 september 2004 Geplaatst: 25 september 2004 Dan zullen ze wel heftig gesponsored worden door onze vrienden uit Duitsland. Tox.
Tonskidutch Geplaatst: 25 september 2004 Geplaatst: 25 september 2004 uh jaja, oudbollig behoudend gedoe.. als er niks nieuws uitgebracht zou worden zaten we nog naar analoge sat ontvangst te kijken. ik zou toch al geen nieuwe kopen nu eerst moet deze 7000 versleten zijn ... maar als ik er geen had, en volgende maand kwam een nieuwe uit zou ik gedisciplineerd afwachten. cheers Kronenburg Park Frank Boeijen Groep
pretpat Geplaatst: 25 september 2004 Geplaatst: 25 september 2004 Zou playingsaint niet de 7080 bedoelen met dubbele tuner en dvd brander. Zal wel een behoorlijke prijsstijging hebben maar die is misschien het wachten wel waard. Sorry... de 7085 zou een dubbele tuner krijgen Inventors are crazy until they invent something. Then they are geniuses.
Ron Geplaatst: 25 september 2004 Geplaatst: 25 september 2004 Maar die komen de komende 4-5 maanden zeker nog niet uit volgens de Duitse "vrienden". Tox.
Tonskidutch Geplaatst: 25 september 2004 Geplaatst: 25 september 2004 dat is inderdaad een probleem.. een maand of 6 maanden wachten.. geen dag zonder sat dus dan een oud model nemen. cheers Kronenburg Park Frank Boeijen Groep
Digipaps Geplaatst: 25 september 2004 Geplaatst: 25 september 2004 Citaat: geen dag zonder sat dus dan een oud model nemen. cheers Wat heet een "oud model".. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />?...voorlopig één van de veelzijdigste ontvangers op de markt.....toch..?? digipaps digipaps "I'm not a complete idiot, some parts are missing"
Avalon Geplaatst: 25 september 2004 Geplaatst: 25 september 2004 In de Dm-7020 zit een TWIN-Tuner als het goed is. En de DM-7080 zit een DVD-brander en mogelijk heid voor hardeschijf in deze heeft geen twin tuner.. De 7020 binnen 4 a xx weken De 7080 is nog niets van bekend Ik zou toch nog voor de 7000s gaan want de images zullen niet op de nieuwe machines de eerste tijd gaan draaien .... Mazlzlz Avalon
Aanbevolen berichten