Ga naar inhoud


DB7000 gebruiken zonder LNB's, menu probleem


Aanbevolen berichten

Geplaatst:

Wie herkent dit ?

 

Ik wil mijn DB boven neer zetten bij de tweede TV zonder schotel-aansluiting. Dit is tijdelijk. Alles werkt naar behoren, echter de DB gaat op zoek naar het signaal van de LNB en geeft hierop de melding 'service not found'. Deze krijg ik niet weg tijdens het afspelen van een film. Wie weet de oplossing voor dit probleem..... Image Ronaldd van ik meen 271004 (1 na laatste).

 

BVD en en goed 2005 ! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/xyxthumbs.gif" alt="" />

 

Mysat

Niks is geheim in deze wereld, ik weet alleen soms niet waar of van wie ik de juiste informatie kan krijgen


+++ 4 x VU solo SE /  T90 / 7 Quad LNB's / OpenPli / Latest Oscam / Raspberry / Strong SRT7404 (op de plank voor de jaarlijkse update ) +++


Geplaatst:

Mysat,

 

Ik denk, dat je die melding niet weg krijgt. De dreambox moet een LNB aangesloten hebben met signaal van een sateliet, anders gaat het niet goed werken.

 

Een goede jaarwisseling gewenst!

 

Met vriendelijke groeten, paardengek.

Door veel lezen en prutsen kom je er wel!

Maak een account aan of log in om te reageren

Je moet een lid zijn om een reactie te kunnen achterlaten

Account aanmaken

Registreer voor een nieuwe account in onze community. Het is erg gemakkelijk!

Registreer een nieuwe account

Inloggen

Heb je reeds een account? Log hier in.

Nu inloggen
  • Wie is er online   0 leden

    • Er zijn geen geregistreerde gebruikers deze pagina aan het bekijken
×
×
  • Nieuwe aanmaken...