Ga naar inhoud


PLI Emerald Newcamd


Aanbevolen berichten

Geplaatst:

Geen een Newcamd werkt bij PLI Emerald!!!

<img src="/forums/images/graemlins/confused.gif" alt="" />


Geplaatst:

ik heb alle newcamds 1 voor 1 getest en geen een newcamds werkt!!!

Geplaatst:
Citaat:
Geen een Newcamd werkt bij PLI Emerald!!!
<img src="/forums/images/graemlins/confused.gif" alt="" />


En op welke wijze bepaal jij dat newcamd niets doet? Key's geladen en / of de cd kaart in het juiste slot op de enige correcte manier? Ik heb daar nog niets van gelezen. Door simpelweg newcamd te downloaden heb je nog niet zomaar even beeld op veel zenders.

Een beetje aanvulling zou praktisch zijn.

Greetz

John

Er is zoveel te vragen dat ik het tóch eerst zelf probeer uit te zoeken. Dat is ook verrekte leerzaam.

 

Mijn boxen zijn allemaal powered by PLi.

Geplaatst:

laatste newcamd in het software menu downloaden en de daarbij horende config file en de card server downloaden

beide ff selecteren in het sofcam menu en kaart erin met chip naar beneden en beeld

kan bijna niet fout.

anders dreambox keer leeg halen en alles opnieuw instaleren

DM920 2x S2+1xDVB-C/T - Apple TV 4K - DM8000 2x S2 + 2x DVB-C


 

Geplaatst:

ik ga alles opnieuw instaleren.

Bedankt voor jullie reactie's.

Geplaatst:

Hier werkt dat allemaal perfect, emerald en newcamd op zowel de 7000, als op alle 500.

 

Zelfs met mijn in da house oude newcamd.conf werkt de share. Wat je wel even moet weten is dat er voor de newcamd nu een folder is, in de vorige versies lag de newcamd.conf onder var/tuxbox nu onder var/tuxbox/newcamd

 

Greetz <img src="/forums/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

Fantasie is belangrijker als kennis, want kennis is begrensd.

::1x DM 7025,1x DM7000,5xDM500S,C+ abbo, Premiere abbo, Visiosat BigBisat, Astra 1,2,3 en Hotbird, Chess 17/8 multi.

Geplaatst:

Hallo allemaal,

 

Ik heb mijn Dreambox 7020 terug geïnstaleerd, misschien wel 5 keer terug opnieuw. Als ik bij de softcams download wil ik newcamd en de newcamd config programeren, elk keer als ik programeer begint hij met 3200..byets. Ik zet mijn files in newcamd config om te share, maar helaas geen beeld.Ik probeer zelfs door er keys in te zetten, maar hierdoor ook geen beeld. Ik heb vandaag ook nog bugfix geprogrameerd, maar mary keys gaat ook niet!!!

Geplaatst:

Als ik het mag zeggen, ERRUG VAAG allemaal wat jij daar beschrijft en waar jij mee bezig bent.

 

Emerald in de box geflashed? Nieuwste panel geladen? Newcamd geinstalleerd? Newcamd.conf geinstalleerd? Originele C+ abbo? Of wat wil je eigenlijk kijken met newcamd?? Mary???? Kijk eerst eens of je het niet met je originele kaart aan het lopen krijgt (of heb je die soms niet???)

 

Zoals je ziet, bijna meer vraagtekens als letters... <img src="/forums/images/graemlins/confused.gif" alt="" />

Fantasie is belangrijker als kennis, want kennis is begrensd.

::1x DM 7025,1x DM7000,5xDM500S,C+ abbo, Premiere abbo, Visiosat BigBisat, Astra 1,2,3 en Hotbird, Chess 17/8 multi.

Geplaatst:

je moet het dan toch echt lokaal zoeken, anders zouden er geheid meer mensen problemen mee hebben.

 

post eens een config, kunnen we ff kijken ..

 

 

 

merDe

deze ruimte is te huur

Maak een account aan of log in om te reageren

Je moet een lid zijn om een reactie te kunnen achterlaten

Account aanmaken

Registreer voor een nieuwe account in onze community. Het is erg gemakkelijk!

Registreer een nieuwe account

Inloggen

Heb je reeds een account? Log hier in.

Nu inloggen
  • Wie is er online   0 leden

    • Er zijn geen geregistreerde gebruikers deze pagina aan het bekijken
×
×
  • Nieuwe aanmaken...