Ga naar inhoud


[all] Stuur uw ondertitels i.v.m het updaten van de database!!!!


Aanbevolen berichten

Geplaatst:

Hallo allemaal.

 

Ik ben weer begonnen met het updaten van de database.Het gaat mij alleen niet snel genoeg.Ben je in het bezit van ondertitels IN HET dtc FORMAT , zou ik deze graag willen hebben.Het gaat mij met name om de films van de laatste tijd.Het moet echt al in het juiste format zijn want die kunnen zo de database in.Je kunt ze sturen naar bulldog_bobby@hotmail.com .

 

Ik hoop via deze weg weer snel uptodate te zijn , dubbele ondertitels wis ik wel weer , dus stuur maar wat je hebt , alles is welkom mits het dtc format is.

 

Groeten Bulldog Bob.


Geplaatst:

Bij deze hartelijk dank voor je bijdrage. <img src="/forums/images/graemlins/xyxthumbs.gif" alt="" />

 

Groeten bulldog Bob.

Geplaatst:

@ redneck.

 

Ja hoor die site ken ik wel.Maar als er mensen zijn die ze al kant en klaar in het juiste format hebben scheelt het mij veel werk.Dat zoeken is zo gedaan hoor , maar ze moeten ook omgezet worden , dus alles bij elkaar kost dat best wel een hoop tijd.Ik heb al wat ondertitels binnen gekregen via de mail , Markve en Graus bedankt hiervoor.Ik heb weer een dikke 30 titels toe kunnen voegen aan de database welke nu op 219 ondertitels staat.Maar alles blijft welkom vooral wat er nu op dit moment te zien is.

 

Groeten Bulldog Bob

Geplaatst:

Ik wilde bij deze DE ENIGE TWEE te weten MARKVE en W GRAUS even hartelijk danken voor het sturen van hun ondertitels.Valt me wel zwaar tegen dat dit de enige mensen waren die wat hebben gestuurd.Maar goed , de database is weer redelijk op peil , ik zal proberen hem zo goed mogelijk op peil te houden.Voor ieder die het script gebruiken veel plezier ermee.

 

Groetjes Bulldog Bob.

Geplaatst:

Nu weet ik gelukkig nog niet alles van sat, en zo zullen er nog wel een paar zijn. Dus als ik jouw verzoek zo lees vraag ik me af: hoezo weer begonnen? Een database? subtitles in dtc? Zijn er tools om die ergens te extracten? Waar vindt ik die database en wat kan ik er mee?

 

Kennelijk ben je er een tijdje tussenuitgeweest wat die database betreft. Ik zou me zomaar voor kunnen stellen dat alleen een paar insiders weten wat je bedoeld. Dat zou redelijkerwijs de geweldige response verklaren.

 

Ik roep ook maar iets hoor...

DM7000, noname 58 cm bord met SM3D12 rotor, 46GB 2.5in hitachi hdd

Geplaatst:

wel wazig ik heb via de mail die jij me gestuurd heb zo'n 20 a 30 ondertitels naar jou gezonden. afgelopen zaterdag al

DM920 2x S2+1xDVB-C/T - Apple TV 4K - DM8000 2x S2 + 2x DVB-C


 

Geplaatst:

@ Guppje 29.

 

Dan zal jij wel , W Graus zijn neem ik aan , van die persoon heb ik inderdaad rond de 25 ondertitels ontvangen , en die ondertitels zijn dezelfde dag ook verwerkt in de database.Voor hen die weten dat ze wat gestuurd hebben , dank hiervoor.

 

Groetjes Bulldog Bob.

Maak een account aan of log in om te reageren

Je moet een lid zijn om een reactie te kunnen achterlaten

Account aanmaken

Registreer voor een nieuwe account in onze community. Het is erg gemakkelijk!

Registreer een nieuwe account

Inloggen

Heb je reeds een account? Log hier in.

Nu inloggen
  • Wie is er online   0 leden

    • Er zijn geen geregistreerde gebruikers deze pagina aan het bekijken
×
×
  • Nieuwe aanmaken...