Ga naar inhoud


[7020S] hdd gaat in standby mode weer draaien


Aanbevolen berichten

Geplaatst:

als ik mijn dreambox 7020 in de standby mode zet gaat de hdd uit maar na ongeveer 5 a 6 sec gaat de hdd weer draaien.

zou graag willen weten of:

1 dit een normale bedrijfsituatie is

2 welke instelling moet ik gebruiken om de hdd ook bij de standby mode uit

telaten


Geplaatst:

dit was de reden waarom ik ben overgestapt naar een nslu2 oplossing. (ik heb een 7000 overigens).

ik moest de dreambox heel even uit (standby) zetten en weer aan, dan bleef ie uit.

 

ik ga er wel ff van uit dat er geen image draait op je hdd, anders is dat de boosdoener.

 

 

 

merDe

deze ruimte is te huur
Geplaatst:

alles wat je standaard laat verwijzen of specifiek (dus zelf verwezen hebt) naar het opslagmedium hdd zal bij het overgaan naar de standby modus eerst en vooral op de hdd opgeslagen moeten worden

 

hybernation (dus in winterslaap / standby gaan) is dus een proces van de dreambox dat zijn tijd nodig heeft, OFSCHOON het lijkt alsof de box al slaapt (tijdens dat er al geen beeld meer is)

 

bij andere OS types (op PC) is meestal een waanzinnig grote/ snelle pagefile die dergelijke processen, net voor uitgaan van, opslaan en de OS op de PC lijkt meteen dood cq standby

 

maar standby is op de dreambox niet echt uit... hij is immers ook nog benaderbaar via telnet en ftp vanaf je pc

 

laatste kun je zelf testen met DCC (dreambox Control Center) tijdens dat de dm in standby staat

 

en zekers (zoals Ome Merde schrijft) de hdd multiboot images zullen vaker de hdd doen draaien dan dat je akoestisch lief is.

 

cheers

Bombs

Faithless

 

Geplaatst:

met alle respect maar wat houd nslu2 in?

bedankt voor je reactie, heb dus niet iets over het hoofd gezien in de beschikbare instelmogelijkheden

Geplaatst:

draait je harde schijf ook tijdens televisie kijken, zonder opnemen? want als deze dan al regelmatig opstart haalt deze zijn var of multiboot gegevens er vandaan.

je kunt toch ook je harde schijf toch via de extra instellingen al eerder uitlaten gaan en als de schijf niet actief is tijdens het standby zetten van de box gaat de harde schijf toch niet meer aan of vergis ik me bij deze?

Sinds ik een dreambox heb, heb ik geen tijd meer om tv te kijken.
Dreambox: 8000, VU+ DUO2, VU+ SOLO Wavefrontier 8 LNB T90, SG2100, Qnap 219 pro+ , 2bay Asustore Nas

Geplaatst:

jan55 dit is typisch een zoek opdracht in het subforum en vindt menig bron van informatie.. over nslu2

 

de nslu2 (en lees het toch maar eens na) is een Linksys NAS systeem (linux redboot server) met een externe HDD via de USBN aansluiting en enkel met 12 volt opname + hdd in plaatst van ingebouwd een externe opname medium voor je dreambox en alle andere PC´s in het netwerk

 

erg fijn - klein - compact - stabiel - en op afstand bruikbaar (wegens ethernet) DUS dm zonder ingebouwde hdd en extern opname medium SUPERstil.

 

cheers

Bombs

Faithless

 

Maak een account aan of log in om te reageren

Je moet een lid zijn om een reactie te kunnen achterlaten

Account aanmaken

Registreer voor een nieuwe account in onze community. Het is erg gemakkelijk!

Registreer een nieuwe account

Inloggen

Heb je reeds een account? Log hier in.

Nu inloggen
  • Wie is er online   0 leden

    • Er zijn geen geregistreerde gebruikers deze pagina aan het bekijken
×
×
  • Nieuwe aanmaken...