Ga naar inhoud


(DM800) probleem externe HDD


Aanbevolen berichten

Geplaatst:

Ik heb hier een externe HDD die altijd heeft gewerkt op de Kathrein. Probeer deze nu aangesloten te krijgen op de 800. Als ik de Dream laat formateren dan krijg ik na verloop van tijd een groen scherm en gaat de ontvanger opnieuw booten. Via DCC, telnet kan ik de HDD niet benaderen. Deze wordt kennelijk niet gezien. Vervolgens de HDD laten formateren middels Vista NTFS. Ook nu geeft het formateren naar ext3 een crash. Hdd is 500 MB en zover ik weet vqn Toshiba. Iemand misschien een oplossing ?


Geplaatst:

heb jeje afgelopen uur al verder verdiept in dit probleem?

 

het is hier al vaker besproken volgens mij...

DM8000 + DM800SE + VU+DUO + Wavefrontier T90 + 10LNBs

Hemertje.Dreambox Webmaster

Sat-nerds Moderator

Plinux Member

Geplaatst:

Ik heb alles zo'n beetje doorgelezen wat er over te vinden is op dit forum. Het feit dat Pli er op crasht is voor mij nieuw.

Geplaatst:

Intussen gelukt via DCC om de HDD te formateren en het lukt nu ook om op te nemen. Via Pli software aangegeven dat HDD met 2min in standby mode moet komen te staan. Echter de externe HDD blijft door draaien. Mogelijk iemand enig idee.

Geplaatst:

Betreft een externe WESTERN DIGITAL WDC WD50 00AAJS-00YFA0. Dit blijkt dus een SATA schijf te zijn in behuizing van Toshiba. Wanneer de hdd handmatig wordt afgeschakeld (stroom er af) dan vervolgens reboot de dream zich. Krijg de hdd op dit moment niet op een andere manier tot zwijgen.

Maak een account aan of log in om te reageren

Je moet een lid zijn om een reactie te kunnen achterlaten

Account aanmaken

Registreer voor een nieuwe account in onze community. Het is erg gemakkelijk!

Registreer een nieuwe account

Inloggen

Heb je reeds een account? Log hier in.

Nu inloggen
  • Wie is er online   0 leden

    • Er zijn geen geregistreerde gebruikers deze pagina aan het bekijken
×
×
  • Nieuwe aanmaken...