rommelaar Geplaatst: 2 juni 2009 Geplaatst: 2 juni 2009 Kaartwissel bij de meeste een probleem. Eenmalige bijdrage van €9,95 in de kosten van de kaartwissel. Is niet verplicht maar als je de machtiging terug stuurt krijg je zonder verplichtingen 3 maanden het entertainment pakket. De machtiging moet je open en bloot voor een ieder te lezen inclusief je nummer en handtekening naar het antwoordnr terug sturen. Ik heb de machtiging getekend terug gestuurd in een envelope omdat ik het wel leuk vond om vrijblijvend in de caravan het entertainment pakket er bij te hebben. Als dank voor dit alles kreeg ik een email met de felicitaties dat ik me aangemeld had voor het familie pakket. Brief geschreven dat ik helemaal niet het familie pakket wilde hebben en of ze me weer even terug wilde zetten naar het basis pakket. Inmiddels is de kaart voor de 2e keer op zwart gegaan en wederom na heractivatie heb ik weer de kanalen van het basis pakket. Wel is er het abbo op het familie pakket van mijn rekening af geschreven plus de kosten van het aktiveren daar van. Pfffff ik word hier wel vreselijk moe van en geloof dat het onmogelijk is dit geld weer terug gestort te krijgen. Het blijkt wel dat alles bij deze club fout gaat want als je al merkt dat je de helpdesk bijna niet te pakken kan krijgen en ze schrijven al op hun site dat een email antwoord wel 15 dagen kan duren zegt dit wel genoeg. Ik zou heel graag ook wat positiefs melden over CD maar heb alleen nog maar negatieve dingen mee gemaakt met dit clubje. Ben ik de enige??? Dreambox 7020,Dreambox 500s,Dreambox 800 en div weersatelliet ontvangers. Ik rommel maar wat aan en.......soms lukt het ook nog.
Gast rhodi Geplaatst: 2 juni 2009 Geplaatst: 2 juni 2009 Ik heb gewoon mijn abonnement opgezegd,zonder aangetekend te versturen. Heb netjes bericht terug dat mijn abonnement per 31-8 opgezegd is. Het kan dus wel goed gaan daar
Johan45 Geplaatst: 2 juni 2009 Geplaatst: 2 juni 2009 Origineel bericht van: rhodi Ik heb gewoon mijn abonnement opgezegd,zonder aangetekend te versturen. Heb netjes bericht terug dat mijn abonnement per 31-8 opgezegd is. Het kan dus wel goed gaan daar Dit zegt nog niets. Het is pas goed gegaan als er geen abonnements kosten meer worden afgeschreven van je rekening. Vult u rustig aan !!!
Eduard07 Geplaatst: 2 juni 2009 Geplaatst: 2 juni 2009 Origineel bericht van: Johan45 Dit zegt nog niets. Het is pas goed gegaan als er geen abonnements kosten meer worden afgeschreven van je rekening. Maar de schriftelijke bevestiging is binnen, dat wel. Vu+ Duo2 + PLi 4.0 + Fuba DAA110 + Stab 120Vu+Solo2 + Fuba DAA 850 + multifeed met 2 twin Alps + 1 quattro Alps + 1 twin MTI + PLi 4.0
Johan45 Geplaatst: 2 juni 2009 Geplaatst: 2 juni 2009 Origineel bericht van: Eduard07 Origineel bericht van: Johan45 Dit zegt nog niets. Het is pas goed gegaan als er geen abonnements kosten meer worden afgeschreven van je rekening. Maar de schriftelijke bevestiging is binnen, dat wel. Nooit de huid verkopen voordat de beer geschoten is. Vult u rustig aan !!!
Eduard07 Geplaatst: 2 juni 2009 Geplaatst: 2 juni 2009 Origineel bericht van: Johan45 Nooit de huid verkopen voordat de beer geschoten is. Na een schriftelijke bevestiging kan CDS "niet veel kanten op". Vu+ Duo2 + PLi 4.0 + Fuba DAA110 + Stab 120Vu+Solo2 + Fuba DAA 850 + multifeed met 2 twin Alps + 1 quattro Alps + 1 twin MTI + PLi 4.0
Johan45 Geplaatst: 2 juni 2009 Geplaatst: 2 juni 2009 CDS kan altijd alle kanten op en in het bijzonder hun eigen kant. Vult u rustig aan !!!
Gast rhodi Geplaatst: 2 juni 2009 Geplaatst: 2 juni 2009 Ik had goede hoop maar jullie maken me aan het twijfelen. Ik wacht rustig af.
rommelaar Geplaatst: 3 juni 2009 Auteur Geplaatst: 3 juni 2009 Ze gaan zeker altijd hun eigen kant op Johan en merk dat je daar ook al enige ervaring mee hebt opgedaan. Alles wat er fout kan gaan gaat ook fout bij dat clubje.Bewust of onbewust.Dat wil ik in het midden laten. Dreambox 7020,Dreambox 500s,Dreambox 800 en div weersatelliet ontvangers. Ik rommel maar wat aan en.......soms lukt het ook nog.
Gast m.boretti Geplaatst: 3 juni 2009 Geplaatst: 3 juni 2009 Ik heb soms wel het idee dat bepaalde zaken actief 'verkeerd' gaan bij CDS. Zij weten, uiteraard, heel goed dat als de algemene voorwaarden betreffende bijdrage aan de kaartwissel actief, dwz dmv brief of e-mail, over gecorrespondeerd hoort te worden met de klant. Maar dat is veel werk en kost veel geld, dus zet men het op de webpagina van CDS en hoopt er zo onderuit te komen. Sorry van CDS, we zijn niet duidelijk geweest, gaat in dit geval dan ook niet op! Het zou CDS dan ook sieren iedereen de betaalde 9,95 terug te geven.
Golfdiesel Geplaatst: 3 juni 2009 Geplaatst: 3 juni 2009 Het probleem is gewoon dat CD een monopolist is voor satelliet TV in Nederland en dat het afzetgebied te klein is om er een concurrent naast te zetten. Zeker op dit moment krijg je natuurlijk nooit een financiering rond om een satelliet provider op te zetten. Xtrend ET9500 - OpenPLi powered
Eduard07 Geplaatst: 3 juni 2009 Geplaatst: 3 juni 2009 Origineel bericht van: rhodi Ik had goede hoop maar jullie maken me aan het twijfelen. Ik wacht rustig af. Johan maakt ook wel eens een grapje.. Hou je ons wel even op de hoogte? Vu+ Duo2 + PLi 4.0 + Fuba DAA110 + Stab 120Vu+Solo2 + Fuba DAA 850 + multifeed met 2 twin Alps + 1 quattro Alps + 1 twin MTI + PLi 4.0
Eduard07 Geplaatst: 3 juni 2009 Geplaatst: 3 juni 2009 Origineel bericht van: Golfdiesel Zeker op dit moment krijg je natuurlijk nooit een financiering rond om een satelliet provider op te zetten. Dat is zelfs in grote landen als Duitsland een probleem. Men zou gewoon de Europese binnengrenzen moeten openzetten, maar dat zal wel niet snel gebeuren. En dat ligt niet alleen aan de satelliettroviders. Vu+ Duo2 + PLi 4.0 + Fuba DAA110 + Stab 120Vu+Solo2 + Fuba DAA 850 + multifeed met 2 twin Alps + 1 quattro Alps + 1 twin MTI + PLi 4.0
Johan45 Geplaatst: 3 juni 2009 Geplaatst: 3 juni 2009 Origineel bericht van: Eduard07 Origineel bericht van: rhodi Ik had goede hoop maar jullie maken me aan het twijfelen. Ik wacht rustig af. Johan maakt ook wel eens een grapje.. Hou je ons wel even op de hoogte? Je hebt me door. Maar waar het om gaat is dat rhodi wel op blijft letten. Hij zal niet de eerste en ook niet de laatste zijn waarbij er iets mis gaat in de administratie van CanalDigitaal. Vult u rustig aan !!!
Aanbevolen berichten
Maak een account aan of log in om te reageren
Je moet een lid zijn om een reactie te kunnen achterlaten
Account aanmaken
Registreer voor een nieuwe account in onze community. Het is erg gemakkelijk!
Registreer een nieuwe accountInloggen
Heb je reeds een account? Log hier in.
Nu inloggen