valk02 Geplaatst: 26 maart 2025 Geplaatst: 26 maart 2025 Ik heb een jaar geleden een Zgemma H7C aangeschaft en gebruikt. Nu is het geluid uitgevallen, alleen volume op vol "volume op 30" dan hoor je iets een schel geluid. Wat kan er aan de hand zijn.
Tonskidutch Geplaatst: 26 maart 2025 Geplaatst: 26 maart 2025 iemand die pardoes op de audio button heeft gedrukt en een verkeerde instelling heeft gekozen? Think Twice Céline Dion
Oplossing tommiedepommie Geplaatst: 28 maart 2025 Oplossing Geplaatst: 28 maart 2025 Wat bij mij nog wel eens voorkomt met Enigma2 software is dat ik per ongeluk op de gele toets druk en zodoende in het menu van het geluid 'Bluetooth' aanzet. Dan valt het geluid ook weg. De wereld is verdeeld in 10 groepen mensen, zij die het binaire talstelsel kennen en de rest.
valk02 Geplaatst: 9 april 2025 Auteur Geplaatst: 9 april 2025 Klopt, lag aan de gele druk toets, het menu geluid. Het werkt nu wel weer. Bedankt.
Aanbevolen berichten
Maak een account aan of log in om te reageren
Je moet een lid zijn om een reactie te kunnen achterlaten
Account aanmaken
Registreer voor een nieuwe account in onze community. Het is erg gemakkelijk!
Registreer een nieuwe accountInloggen
Heb je reeds een account? Log hier in.
Nu inloggen