Ga naar inhoud

Jan Ambers

Lid
  • Items

    5.288
  • Registratiedatum

  • Laatst bezocht

  • Dagen gewonnen

    1

Alles dat geplaatst werd door Jan Ambers

  1. OK, bedankt! Ik zoek nog even verder
  2. FAB-1800 FUNAI BROODBAKMACHINE/ Zoek gebruiksaanwijzing
  3. Ik heb ook slechte ervaringen met haakse connectoren daarom gebruik ik een lus in de coax!! Let op met slechte contacten in de overgangsconnectoren! Daar heb ik al veel miserie in gehad. Als de connector Hor ligt, zal er regenwater in het HOR deel komen en dan komen de overgangscontacten te oxyderen Laat je ontvanger 1 kanaal zoeken op 1TP die niet gecodeerd en dan kijken naar die zender, dan moet je beeld hebben. Best zonder disecq sw, alles want alles wat tussen LNB en ontvanger zit kan je fratsen geven!!!
  4. Ze spelen met mijn .... Updaterprogramma vind geen printer! Met mijn HPpavilion print hij foutloos
  5. Ik zoek tevergeefs de printerdriver voor Windows-11 voor Brother laserprinter HL-1110 voor HP Laptop 17 cn4xxx Slaag er niet in die op de kop te tikken???
  6. Ne nieuwe geinstalleerd, kosten werden te groot, en nu is het systeem weer "gekeurd" en "up to date"
  7. Oliestook is toch OK, een da alternatief gedoe is nog meer van de oude technieken en nog meer motoren en compresoren..... Ketel is uit gietijzer en is OK De kostprijs van da alternatief gedoe is duur en 24/24u die motoren draaien is ook niet van den hemelsen dauw Ook die isolatie is duur.... Is dus veel geld uitgeven voor meer van hetzelfde. "Ik heb nu 79 windingen op m'n PA" Dus laten het over aan de erfgenamen
  8. Ondertussen uitgevist dat brander 120k capaciteit heeft. Een deel van de radiatoren is afgekoppeld(pensionering zaak). Daardoor kan de helft van vermogen brander volstaan. Kan en mag er een kleinere brander gemonteerd worden, dus max 60 k? Ter controle van brander de uitgang van de pomp losgekoppeld en die spoot met pulsen de brandstof, dus die brandstofpomp is versleten. Verleden vrijdag mailke gekregen van de technieker dat hij voor 6jan niks voor ons kon doen!!! Gelukkig hebben we een goede houtkachel!
  9. Ik ga eerst eens informeren bij dienst bevolking
  10. Bij opstarten vraagt laptop de pincode opstartcode1234 alles OK Is wel gek, ik wel naar mycitizen inloggen en laptop vraagt Pincode (andere) 6789 en die is fout ik ben zeker van de code en na 3 trials is't over. Hij geeft kaart geblokkeerd Hoe geef ik een nieuwe PUCcde in, en met welk programma?
  11. Op zich niet erg, maar in m'n eBOX is dit mijn identiteitskaart! Hoe deblokkeer ik mijn"smartkaart" of identiteitskaart???
  12. Wel omslachtig as je iets wil fluisteren he!
  13. Dus toch.... Ik had er een voor enkele tientallen € gevonden uit POR peoples rep of Ch... Ik heb mijn gehoor laten testen, en vrouw en ik hadden een dipje op 5-6kHz dus die chinees zal dit er niet uithalen....
  14. Ik wil Win-11 mediaplayer installeren en ik krijg vermoedelijk turkse bevelen op scherm Ik heb in system zitten zoeken en vind alleen nederlands als installatietaal. Hoe kan ik dit verhelpen???
  15. Zit er in een hoorapp,behalve een versterker ook nog een equaliser, die de hoor karakteristiek van het "defekte " oor verbetert? Men spreekt van afregelen van de versterker naar uw oor, war regelt men dan?
  16. De huidige verstuiver die op de originele brander zit kan ik ook op de "nieuwe" schroeven en dan heb ik hetzelfde vermogen of niet?
  17. Hoe weet ik welk vermogen een tweedehands brander heeft ? Op m'n originele brander staat niks vermeld kwa vermogen, en op de 2de hands markt staat ook geen vermogen vermeld op de diverse branders. Wordt het vermogen niet bepaald door de verstuiver? Mijn brander heeft een beverstigings buis van 9cm diameter.
  18. De brander van de CV geeft er de brui aan! Plots is de werking van de CV brander verstoord! Ik vermoed dat de controle unit SATRONIC TF701 en de opvolger TF802.1 (reserve control blok) doen beiden het niet Als de ontsteking ( controle unit van Satronic) start, blijft die de hoogspanning starten en brandstof spuiten en slaat de controle unit in veiligheid: lampje "STORING" gaat aan en blijft branden alsof de (LDR)) lichtgevoelige cel geen vlam detecteert. Is de Satronic TF701 vervangbaar 1/1 door de TF802.1 ? of ander type en is die module nog te verkrijgen? De technieker heeft de module niet meer. Wat zijn de weerstandswaarden van LDR belicht/donker ?
  19. Dat HP nr173...nr is inderdaad zijn eigen inwendig nummer het IP nr via DCC is 192.168.2.8 De laptops staan naast elkaar zonder lan verbinding die laatste HP heeft geen het moet draadloos gaan Bedoeling is de data overzetten zonder kabel via programma; maar dat verloopt niet zo vlekkeloos. Welk programma raad je aan?
  20. Ik ontvang hier van alles In DCC heb ik Pavillion IP4= 192.168.2.12 gescand en ingevuld HP 17... 173.117.57.34 werkt niet GGGRRR
  21. Voor het ogenblik verbinding met internet: beide laptops via ingebouwde draadloze modem aan web.Via DCC krijg ik: Pavilion IP4 192.168.2.12 en dir wisselt DHCP ??? die zien elkaar niet HP Laptop 17-cn4xxx IP4: 173.117.57.34 en dezelfde laptop via DCC=> 192.167.2.70 nog eens opnieuw booten en er is een ander IP Lijkt me een gordiaanse knoop?
  22. heb hier een zwak RFsignaal en speelt me parten
  23. Geen internetverbinding op nieuwe laptop:(win11) wifi staat aan en geen netwerken te zient ! Op win10 laptop alles ok
  24. @Tonski: is die schermprint van win10 of win 11, staat die pag onde netwerken? Ik vind die niet
×
×
  • Nieuwe aanmaken...