Ga naar inhoud


Jan Ambers

Lid
  • Items

    5.231
  • Registratiedatum

  • Laatst bezocht

  • Dagen gewonnen

    1

Alles dat geplaatst werd door Jan Ambers

  1. Ik zoek een aantal sluitingen voor een inmaakbokaal... Er wordt maar een diameter vb 70mm aangegeven, is dit de binnen of de buiten diameter
  2. Ik zal proberen zijn STB hier te krijgen en voor enkele dagen, dan kan ik dit uitzoeken Thanks evrybody
  3. Waar vind ik die instelling?
  4. Een kennis stuurt me een mail met de klacht dat zijn Vu+Duo geen 2maandelijkse kaart update meer doet. softcam: Oscam 1.20 rev 11377 Hij heeft dit al sinds vorige zomer??? Verkeerde oscam versie?
  5. Op mijn GSM en desktop/labtop krijg ik een popup met de vraag om de slimme funkties van Google aan te zetten. labtop werkt op Windows-10 en GSM op Samsung soft. Ik heb bijna geen andere keuze als dit aan te zetten Is hier geen gevaar om die aan te zetten, zoals sommige verborgen funkties te aktiveren? Ik krijg die popup bij gebruik van GMail
  6. Onze vaatwasmachine is defekt. Of de pomp(asdichting waterpomp), of de dichtingsring is defekt Hoe kan ik zonder veel schroefwerk vaststellen wie lekt, want beiden zijn moeilijk te bereiken en vloeistofsporen zijn er ook niet Mogelijks is hier een trukje voor?
  7. "niet ondersteund apparaat" vlot leesbaar in zonlicht
  8. Ik heb hier satfinder-1.49 gevonden, maar dan moet ik eerst die installeren en als onderdeel zit compass?
  9. Ik zoek een gratis digital compass voor android tablet te downloaden... Ik heb er een gedownload maar dit werkt niet juist, en een ander soft vraagt m'n bankrekening nr(google playstore) Wie heeft er een dat juist en vlot , gevoelig werkt? grote zwarte naald op wit vlak
  10. Die link doet het voortreffelijk! Verander ik locatie naar DL dan speelt ie lied/lied en de totale opname zit niet in de inhoud??De regio kan ik niet veranderen Moet ik me aboneren bij ARD?
  11. Video uit mediatheek van ARD afspelen lukt niet omwille van geoblocking, is dit te omzeilen?
  12. Apparaatnaam DESKTOP-3RFOFBA Processor Intel(R) Core(TM) i5-2430M CPU @ 2.40GHz 2.40 GHz Geïnstalleerd RAM-geheugen 6,00 GB Opslag 466 GB SSD Samsung SSD 870 EVO 500GB Apparaat-id BC2E3F3A-4870-41D7-A937-FB32A883AF3D Product-id 00330-00000-73383-AAOEM Type computer 64-bits besturingssysteem, x64-processor Geen verdere kaartinfo
  13. Op andere sides gelezen dat grafische kaart driver moet geupdated worden.... Ik ga d'r af blijven: te riskant
  14. Installatie stopt wegens systeemfout? Kan dit omzeild worden door DirectX Windows 10 te installeren?
  15. Win-10 = Windows v10... v9=sorry tikfout.
  16. Jan Ambers

    DirectX v9 installeren

    Bij aanklikken van een optie zegt Win-9 dat DirectX v9 of later niet is geinstalleerd of corrupt. Hoe los ik dit op?
  17. Bedankt vr info Ik heb Produkey gebruikt en probleem opgelost
  18. Ik heb hier 3 legale installatie codes van win10.=> 12345...12345 12345 12345 12345 Maar ik heb deze niet opgeschreven welke code waar zit. Ik denk dat bij een update naar win11 ik die zal nodig hebben, waar vind ik die terug of moet ik daarvoor µsoft contacteren?
  19. Tijdens m'n zoektocht naar Win11 installatie op een oude PC kwam ik dit tegen: https://youtu.be/kM2IeUT5wqs Is dit al getest en veilig bevonden? Je oude PC zou een update ondergaan en Win-11 zou normaal geinstalleerd worden ???
  20. Laptop is niet geschikt vr Windows-11, maar ik zou de Con methode gebruiken, en in ergste gewal een refurbished Laptop HP Pavilion kopen
  21. @bellejt: Op de side werden ook concertoptredens kaarten en van alles verkocht Naam v d side weet ik niet meer.... Was een NL side. Welke versie van W-11 neem ik best?
  22. Ik heb die site lange tijd geleden bezocht maar vind die niet meer terug... Kan iemand een steuntje geven?
  23. Rusteloze benen is een van de problemen die een Parkinson patient te verwerken krijgt, en uiterst vervelend is. Bij mij werkt die zalf nu al ruim een jaar suksesvol! Je kan er maar je voordeel mee doen! Ik gebruik NIVEA Bodylotion(vroegere naam) nu NIVEA CARE, is een witte hydraterende zalf die koud aanvoelt bij aanbrengen. Ik voel de trillingen in de billen opkomen en zou er gek van worden. Ik heb dan van de neuroloog Mirapexin-0.26mg voorgeschreven gekregen. Maar dat is een verhaal op zich. Zodra de trillingen zich aankondigen wrijf ik die plaatsen in met een mals laagje Nivea Care, en na 10 minuten is alles rustig en blijft het zo. Die trillingen beginnen bij mij rond 18 u of later. Ik heb het ook al geprobeerd met Voltaren en dit werkt ook maar Voltaren is een geneesmiddel en die heb ik al genoeg. Ik vermoed dat het het koude effekt is van de hydraterende creme is die hier helpt. Het zou me verheugen indien ik ook ervaringen van andere patienten te lezen krijg van die behandeling (via private mail)
  24. En??? Is het probleem idd opgelost ?
  25. Ook vastgesteld dat de signaalkwaliteit 13% lager ligt dan de signaalsterkte voor H polarisatie, en 8% lager dan signaalsterkte bij Vertik polarisatie; en ca 10%tussen de signaalkwaliteiten bij V/H Bij de installatie is waarschijnlijk op max signaalkwaliteit afgeregeld op zender in V polarisatie Zou da kunnen dat het H polariteitsignaal dermate fluctueert dat het onder de squelch level van de ontvanger valt, en omdat Vpolarisatie net dat ietsje sterker is, om boven squelchlevel te vallen Is gelijke sterkte van signaalkwaliteit bij V & H haalbaar???
×
×
  • Nieuwe aanmaken...