Ga naar inhoud

Waarom mislukt beveilingsupdate KB954430 telkens ?

Noordzee

Aanbevolen berichten

Bij een Windows Update (zowel automatisch als incidenteel) wordt deze update uitgevoerd.

Kennelijk gaat er niets goed, want iedere keer wordt deze update weer uitgevoerd.

Het gaat om :

KB954430: Beveiligingsupdate voor Microsoft XML Core Services 4.0 Service Pack 2

Er is een beveiligingsprobleem vastgesteld in Microsoft XML Core Services (MSXML) waardoor een kwaadwillende gebruiker uw Windows-systeem kan beschadigen en beheer over het systeem kan krijgen. U kunt uw computer hiertegen beveiligen door deze update van Microsoft te installeren. Wanneer u deze update hebt geïnstalleerd, moet u de computer mogelijk opnieuw opstarten. Deze update kan na installatie niet worden verwijderd.

Mijn Systeem is :

Microsoft Windows XP

Home Edition

Versie 2002

Service Pack 3

Wie weet de oplossing ?

Geregistreerd lid Sat4All sinds : 6-6-2001 (oorspronkelijk 1-12-2000)
Ontvanger : VU+ DUO 4K  (Digitenne via DVB-T2 en FTA-zenders via DVB-S2X en streams)
Schotel : Visiosat Bisat
Ontvangst van : Astra 1, Astra 2, Astra 3 en Hot Bird

Link naar reactie
Delen op andere sites

Geweldig !

De procedure gevolgd en het werkt.

Bedankt voor de hulp.

cool

Schotel : Visiosat Bisat

Link naar reactie
Delen op andere sites

Maak een account aan of log in om te reageren

Je moet een lid zijn om een reactie te kunnen achterlaten

Account aanmaken

Registreer voor een nieuwe account in onze community. Het is erg gemakkelijk!

Registreer een nieuwe account

Inloggen

Heb je reeds een account? Log hier in.

Nu inloggen
  • Wie is er online   0 leden

    • Er zijn geen geregistreerde gebruikers deze pagina aan het bekijken
×
×
  • Nieuwe aanmaken...