Fons185 Posted September 12, 2017 Posted September 12, 2017 Ik loop tegen een probleem aan met het installeren van een Titanium Kodi build over Kodi 17.1 heen. Ik gebruik hiervoor de volgende handleiding: http://whyingo.org/how-to-install-titanium-build-kodi-17-1-krypton/ Het betreft dus niet de installatie van Kodi, maar een build over Kodi heen, waarmee een keur aan video en audio add-ons toegevoegd worden en Kodi wordt voorzien van een mooi jasje. Het downloaden van de build gaat prima, maar bij de installatie krijg ik de melding dat er te weinig ruimte beschikbaar is en wordt de installatie afgebroken. Het zogenaamde emulated storage (/storage/emulated/0) wat blijkbaar 895 MB groot is, is volledig opgebruikt (zie bijlage). Voor download/installatie van deze build was er slechts +/- 170 MB van deze storage in gebruik. Is er iemand met dezelfde ervaring of bereid deze build te installeren om te kijken of hij tegen hetzelfde aanloopt. Uiteraard zijn alle adviezen van harte welkom, waarvoor bij voorbaat mijn dank. Groeten, Fons
Ghanssie Posted September 14, 2017 Posted September 14, 2017 Als ik jou was zou ik van vooraf aan beginnen.. Eerst een fabriek reset doen, dan weet je zeker dat alle overbodige shit eruit is. Hierna Kodi 17.1 verwijderen en Kodi 17.4 installeren. Nu zou je probleemloos Titanium Kodi build moeten kunnen installeren.
Fons185 Posted September 14, 2017 Author Posted September 14, 2017 2 uur geleden zei Ghanssie: Als ik jou was zou ik van vooraf aan beginnen.. Eerst een fabriek reset doen, dan weet je zeker dat alle overbodige shit eruit is. Hierna Kodi 17.1 verwijderen en Kodi 17.4 installeren. Nu zou je probleemloos Titanium Kodi build moeten kunnen installeren. Ghanssie, bedankt voor je reactie. Ik heb de installatie op een nieuwe Amiko uitgevoerd waarop ik alleen OSCam heb geplaatst. Denk je dat het nog verschil zal maken?
Ghanssie Posted September 14, 2017 Posted September 14, 2017 Begrijp je vraag niet helemaal.., maar iig neemt Oscam nog geen 3mb ruimte in beslag, stelt dus niet veel voor.
Fons185 Posted September 14, 2017 Author Posted September 14, 2017 Ik bedoelde te zeggen dat de installatie van Kodi en de titanium build op een nieuwe Amiko is uitgevoerd, dus recht van de fabriek af. Ik had alleen vooraf OSCam erop gezet. Dus ik weet niet of een fabrieksreset nog verschil maakt.
Recommended Posts
Create an account or sign in to comment
You need to be a member in order to leave a comment
Create an account
Sign up for a new account in our community. It's easy!
Register a new accountSign in
Already have an account? Sign in here.
Sign In Now