Ga naar inhoud

Hansen

Lid
  • Items

    355
  • Registratiedatum

  • Laatst bezocht

Over Hansen

  • Verjaardag 04-12-1944

Aanvullende info

  • Geslacht
    Mannelijk
  • Locatie:
    Steenwijkerwold
  • Interesses
    Cultuur/speelfilms/Clas. muziek,Opera&jazz/Natuur&tuinieren

Recente bezoekers van dit profiel

14.055 profielweergaven

Hansen's prestaties

Rijzende ster

Rijzende ster (5/8)

  • Conversatie starter

Recente badges

  1. Hansen

    Fransat hapert

    Het eerste antwoord van Mojo op mijn melding was gewoon heel duidelijk en juist. De tuner moet ook multistream kunnen ontvangen en per fabrikant kan dat verschillend worden beschreven met symbolen, maar echte wol is pas wol als er 100% scheerwol staat.
  2. Hansen

    Fransat hapert

    Ik heb gemerkt dat niet alle s2x tuners alles kunnen ontvangen. Zo kan ik met mijn Zgemma H7 alle Franse en Italiaanse s2x zenders goed ontvangen. Maar met mijn Gigablue UHD Quad 4K Pro slecht een gedeelte. ( Die zie bv. ook de Bulgaarse zenders op 16e niet). Ontvangst met Bigsat 5W-28,2E (13E in het midden) Nb. 16E via aparte Triax opstelling. OpenPli 9.2.
  3. Verkocht via MP
  4. Wegens overcompleet, in goede staat. Is ca. 1,5 jaar in gebruik geweest. Kan weg voor een redelijk bod. Ophalen of verzenden (pakketpost, alleen via Post NL)
  5. Hansen

    gigablue uhd quad 4k pro

    Menu-instellingen-systeem-expert-hotkey. De cursor springt dan naar de juiste toets in de lijst. (was bij mij TV) . Met ok functie koppelen en uit de catogorie INFOBAR kies je "schakelen tussen tv/radio" dan opslaan met groene knop.
  6. Heb hem aan boord, moest alleen nog stream 1 veranderen in 4, dank voor de hulp ceesv.
  7. Mijn Zgemma H7 ziet hem niet, raar wel een andere daar in FTA. Ga later eens wisselen met de GigaBlue Quad 4K Pro. Heb 9 satellieten waarvan 5W en 4,8E alleen op één box ( de rest zit dubbel met twin ).
  8. Arte F op 5°W is FTA. Ik kan daar Arte alleen gecodeerd ontdekken, wel verschillende France 1,2,3 en meer daar zowel gecodeerd als ongecodeerd haal ik daar binnen. Maarte Arte niet FTA. Er staat wel Arte tv en Arte nogmaals in de lijst dan met scannen maar daar kan ik niets mee. Quote
  9. Enige waar ik bij Arte D. een hekel aan heb zijn die ingebakken gele ondertitels. Vreselijk verpest het beeld enorm. natuurlijk kijk ik als het van origine Engels is naar Arte F. op 13 E en daar kan je als het bv. in een 3e taal is de Duitse ondertiteling uiteraard niet zien. Nb. Arte F is ook op 5W te ontvangen maar daar gecodeerd.
  10. Arte al 10 tallen jaren een van mijn favoriete omroepen. Nb. via de satelliet is Arte fr. (met een iets ander uitzendschema) op 13e te ontvangen met vaak de originele audio( keuze menu) met o.a. speelfilms. Wel is de bitrate daar wat lager, maar wel gewoon een prima HD beeld.
  11. Hansen

    LNB schade

    Nog even over die kapotte lnb. Het viel me op dat daar in de kap een extra rond stukje plastic met profiel in zat. Dat rondje heb ik er uitgepeuterd (ging lastig vandaar de beschadigingen). Maar waarvoor zou dat er in zitten. Wie kan dat duiden, Sprietje?
  12. Hansen

    LNB schade

    Hij zit op 28,2 e daar is ruimte genoeg, 23,5e zit er naast.
  13. Hansen

    LNB schade

    Heb hen uit elkaar gehaald en er is mechanisch niets aan te zien. Er zit ook geen vocht in. Ga er van uit dat er een elektronisch component kapot is gegaan.
  14. Hansen

    LNB schade

    Sprietje, die met de gescheurde kap heeft nooit zoveel signaal gegeven als deze. Ik denk dat ik er nog een paar koop en ze vervang op de lastigste satelliet posities van mijn opstelling en verder prettige jaarwisseling ook voor alle anderen toegewenst
  15. Hansen

    LNB schade

    Update, ondanks de reparatie (waar niets mis mee is zie foto) heeft 1 van de lnb’s het begeven. Had ineens o% signaal op alle verticale zenders op de 28,2 e positie. Heb maar eens een ander merk besteld en geplaatst, zie hier het resultaat. Niet alleen doen de verticale transponders het weer, maar er is een stuk beter signaal op alles. Nb. de lnb met natte vingerwerk er vlug op gezet, dus misschien kan het nog wat beter.
×
×
  • Nieuwe aanmaken...