Ga naar inhoud


Emekli

Lid
  • Items

    3233
  • Registratiedatum

  • Laatst bezocht

  • Dagen gewonnen

    16

Aanvullende info

  • Geslacht
    Gaat je nix aan
  • Locatie:
    Anamur-Mersin - Türkiye.
  • Interesses
    Zoveel mogelijk uit mijn 4 schotels halen.<br />
    Wandelen in de bergen of op het strand, laatste recht voor de deur, eerste begint al boven in de stad.<br />
    Bezienswaardige steden in Turkije bezoeken, of 2 dagen naar Pamukkale en/of Cappadocië.<br />
    Genieten van de Turkse keuken.<br />
    <br />

Recente bezoekers van dit profiel

14271 profielweergaven
  1. Nee dit bedoel ik niet. Is niet illegaal; dit wordt gedaan in overeenstemming met RTE (Ierland), UK: BBC / ITV, - Duitsland: ARD / ZDF en TF1 en France 1, 2, 3, 4 en 5.
  2. Nee, Kabelio heeft niets te maken met de app, er zijn geen Zwitserse zenders mee te bekijken.
  3. Ik heb geen laptop maar een HP PC, achter het scherm zit ingebouwd de PC en een draadloos toetsenbord zet je voor het scherm. Ik mag hier geen reclame maken voor die app maar de zenders komen van de satelliet en dit wordt gedaan in overeenstemming met RTE (Ierland), UK: BBC / ITV, - Duitsland: ARD / ZDF en TF1 en France 1, 2, 3, 4 en 5. Deze zenders kunnen ontvangen worden via satellieten waar de zenders niet! gecodeerd zijn. De firma van de app geeft het dan verder naar de app. In Zwitserland kunnen de mensen zo ook kijken naar o.a. de zenders die ik hier vernoem, mits ze kabel TV hebben. Voordeel kan zijn; je verhuist naar Zuid Afrika, Australië of Argentinië en als je die app hebt kunnen je daar ook kijken eigenlijk wereldwijd als je internet hebt.
  4. Helaas heb ik hier niets aan, de Vu+ HD app is bedoeld om SNR, AGC en dB te bekijken of de sterkte op zijn hoogst staat. Sinds enkel weken zijn op Astra 3 de meeste zenders van 3B naar 3C verhuisd en zit ik op het randje van ontvangst en dat was daarvoor niet het geval, alle zenders knalden binnen. Het zelfde gebeurde met Astra 1 veel zenders zijn verhuisd naar Astra 1P o.a. ARD en vele anderen zijn hier helemaal niet meer te ontvangen. Vandaar dat ik mijn Vu+ app nu nodig heb om bij veel kennissen hun schotel en LNB het beste signaal te geven. Is er misschien een andere app die lijkt op Vu+ app die nu niets doet?.! P.S., voor zenders die hier niet te ontvangen zijn heb ik een app die ik gebruik voor Duitse, Ierse, de U.K. en Franse zenders. Dit kost 92 € per jaar en is niet illegaal. Kan er ook programma's mee opnemen en is wel heel goedkoop in vergelijk met Canal Digitaal. Vanaf de tablet stream ik naar mijn 65 4K TV. Toch bedankt.
  5. Alles wat ik hier op kan zeggen is dat de oude app in eens gestopt is met werken. Heb niets veranderd en gebruik geen VPN. Ik geef het maar op, Bedankt voor alles.
  6. Ik heb gedaan wat je zegt maar als ik dan SAVE aanklik krijg ik volgende mededeling: Connecting / Connection failed / OK. Ook de puntjes komen er niet bij. Wat ik ook gedaan heb is het volgende: ontvanger tijdelijk vervangen en Vu+ Duo aangesloten maar dit is ook niet de oplossing. Verder nog gekeken naar de modem, alles OK en in de ontvangers gekeken naar IP adres en ook dit is OK.
  7. Kan je dan die oplossingen eens naar mij sturen want ik heb alles nog eens goed gelezen en alles loopt toch vast op het IP adres.
  8. Het IP adres is 192.168.1.xxx, als ik het eerste cijfer ingeef dan krijg ik een ''blok'' met alle cijfers van 0 tot en met 9 en een streepje en Ger. Het ''blok'' lijkt veel op een ''rekenmachientje'' ofwel Calculator. Maar een pijltje naar rechts kom ik hier niet tegen.
  9. Gister middag uren zonder internet. Ik ben nu bezig met de kabeltjes van smartphone en tablet. Met kabeltje van telefoon kan ik niks doen, aan twee kanten mini stekkers en tablet met mini en normale USB. Na aansluiting van de tablet gekeken bij Windows tools staat alleen Windows C maar geen D of anders. Eigenlijk komt alles overeen met het screenshot van ceesv alleen het IP adres wil niet lukken, dan helpt een screenshot van mij ook niet In een van de antwoorden staat pijltje rechts maar dat zit niet in het ''rekenmachientje''. Op mijn PC is geen WiFi om tablet en PC met elkaar te verbinden. Heb nu de Vu+ HD app op mijn telefoon gezet maar ook hier het zelfde probleem. Er moet een oplossing zijn maar welke.
  10. Met de oude app ook nooit een probleem gehad. Helaas kan ik geen screenshot maken, heb geen kabeltje om tablet te verbinden met computer.
  11. Ik krijg ook een toetsenbord maar daar zie ik geen pijltje naar rechts.
  12. Ik ben nu bij Configuration, als ik klik op de lege balk krijg ik een ''rekenmachientje'' 1 2 3 pijltje met x er in 4 5 6 Ger. 7 8 9 - 0 , Een pijltje naar rechts zie ik niet.
  13. ''die puntjes komen vanzelf als je de syntax 001 of 0xx gebruikt'' Hier kan ik niets mee, ben niet verder als de HBS gekomen. V.I.P. 67.9k 148 Locatie: MAASTRICHT Geplaatst: 37 minuten geleden die puntjes komen vanzelf als je de syntax 001 of 0xx gebruikt
  14. Vu+ player HD heb ik nu gevonden en gedownload. Ben nu bezig met configuration maar, krijg het IP adres er niet in . Het moet zijn 192.168.1.1xx maar krijg er geen puntjes in. Mijn image is Open PLI.
×
×
  • Nieuwe aanmaken...