Ga naar inhoud

Noordzee

Lid
  • Items

    6.219
  • Registratiedatum

  • Laatst bezocht

  • Dagen gewonnen

    48

1 Volger

Aanvullende info

  • Geslacht
    Mannelijk
  • Locatie:
    Regio Emmen

Recente bezoekers van dit profiel

De recente bezoekers block is uitgeschakeld en zal niet meer getoond worden aan gebruikers.

  1. Gisteren scheef CODX al dit : En weer een zender die we kunnen toevoegen aan het nagra only (caid 1817) aanbod: AutoMotorSports HD sid 17d0
  2. Noordzee

    DVB T2

    Ik ken die ontvanger niet. Maar ik lees op internet : Linkerkant (links): – USB 2.0-poort – LED/IR-verbinding (extern display of IR-infraroodontvanger). – Herstelknop (RESET) voor onderhoud en service
  3. AUDIO PID Lang Mode 2520 deu E-AC3 Stereo Bitrate kb/s min ave max 96 176 256 Capture (12/01/2026 16:02) playstop 00:00 -00:08 PID Lang Mode 2521 mis E-AC3 Stereo Bitrate kb/s min ave max 48 88 128 Capture (12/01/2026 16:02) playstop 00:00 -00:08 PID Lang Mode 2522 mul E-AC3 Stereo Bitrate kb/s min ave max 48 88 128 Capture (12/01/2026 16:02) playstop Deze Dolby (E-AC3 Stereo) zie ik staan op internet. Heb je daar wat aan?
  4. De prijsverschillen in Duitsland zijn ook groot. Sowieso is er een verschil van hoge prijzen in de ochtend tegenover lage prijzen in de namiddag/avond. En verder wordt de prijs goedkoper naarmate je verder Duitsland in rijdt. Het prijsverschil op dit moment (net gecheckt) tussen een populaire winkelpaats net over de grens (Emlichheim) en een plaats tien kilometer verder over de grens in nu € 0,08 per liter ET10.
  5. Ik ken Bert Bennett wel, na 31 augustus 1974 heb ik hem veel gehoord via Radio Mi Amigo.
  6. Dan heb jij een beste wagen! Toevallig heb ik net vanavond 71 euro betaald aan wegenbelasting voor het komende kwartaal.
  7. Maar veel belangrijker, Duitsland is hier dichtbij en dan ga je vanzelf vergelijken. Een prijsverschil van 30 cent per liter ET10 is niet uitzonderlijk.
  8. Ik zie op de website van een bekende Nederlandse satellietspecialist de Fransat CI+ module Neotion Fransat Decoder TNT/SAT FRANSAT CI + 1.3 Cam te koop voor 59 euro. En volgens de link hierboven blijft die CI+-Cam werken.
  9. De afgelopen week waren er weer condities. @OFDMHeb je nog wat foto's voor ons?
  10. Zodra er minder dan 100.000 abonnees zijn, dan is CanalDigitaal niet meer gebonden aan die bepaling in de mediawet.
  11. Als dat zo is, kunnen ze het Settopbox-pakket wel weer in ere herstellen.
  12. De vraag is of dat komt door een besluit van de zendereigenaren om ze niet meer aan te bieden via de de satelliet. Of omdat Canal Digitaal er niet meer voor wil betalen.
  13. Ik heb niet zoveel verstand van Ziggo. Maar ik begreep elders dat de Stingray-radiozenders al een tijdje niet meer via Ziggo te beluisteren zijn. Ik zie die zenders ook niet staan in hun zenderlijst: https://www.ziggo.nl/televisie/zenderoverzicht/radio
  14. Dat is niet helemaal waar. Zo heeft mijn favoriete groep (Madness) al hun videoclips geremastered naar HD-kwaliteit. En zij zijn vast niet de enigen.
  15. Helaas is de beeldkwaliteit zo matig.
×
×
  • Nieuwe aanmaken...