Ga naar inhoud

sattv4iedereen

Lid
  • Items

    7.263
  • Registratiedatum

  • Laatst bezocht

  • Dagen gewonnen

    22

Alles dat geplaatst werd door sattv4iedereen

  1. Ik heb het gevonden, dankzuj jullie tips. Ik druk op pvr en zie dan de opnames. Ik ga naar de betreffende opname. Ik druk dan op menu, gevolgd door kopieren. Dan gaat er een venster open, en kan ik de externe hdd die gemount is selecteren, kies ik waar die moet staan op de schijf en dan groene knop ok. Dan begint die te copieren. Wel heeft die geen melding als het copieren gedaan is. Allen bedankt om mee te helpen.
  2. ik ben nog bezig, had geen tijd meer gehad, maar de schijfstaat in ntfs. zal vandaag verder doen. alleszins al bedankt voor de vele reacties.
  3. Tot zover was ik gekomen, maar hoe het noemt, weet ik niet, en vindr er geen. Hoe noemt die app, om dan over te kopieren a la total commander.
  4. Hi, Ik heb een vu 4k se, en ik kan deze niet op een vast internet hangen, enkel wifi. Dit duurt soms ettelijke uren om over te zetten naar pc. Nu vroeg ik mij af: kan ik niet rechstreeks copieren van de interne hdd naar een usb aangesloten hdd aan de vu. En dan iets op de vu met vti iets plaatsen, om dit te doen. Ik hoop dat je mijn vraag begrijpt.
  5. Hoi, Ik vroeg me af, of investeren in blue ray materiaal nog loont. Ik zou van hd opnames van een vu, overzetten op blue ray. Maar loont dit nog? Je kan ze ook in mp4 afqpelen ook. En worden nog veel blue ray verhuurt/verkocht in belgie? De vraag is echter, hoe lang zal dvb-c in belgie nog bestaan?
  6. Als dat je belgische eid is, en je hebt 3X de verkeerde code ingetoets, moet je naar gemeentehuis met je pukcode. Heb je die niet meer, via internet nieuwe vragen, en nieuwe puk code komt bij je thuis. Dan met die puk naar gemeentehuis.
  7. ik weet niet of je antwoord zal krijgen, omdat het vragen om sleutels hier niet mag. ik heb hier nog gelezen als je publieke key's gebruikt, je kaart kapot geschreven wordt door tntsat. daarom gebruik ik een originele ontvanger. ooit voor een prikje gekocht.
  8. na verder te hebben getest werkt dit wel beter dan verwacht. mocht ik een buitentuin hebben, zou ik het mogelijks houden, maar ik heb geen buiten. na mijn test, gewoon het abonnement (tijdelijk) stopzetten.
  9. ik weet niet wat ze vanop afstand uitspoken, maar na een week te kunnen chromecasten lukt het sinds zondag laatst weer niet meer. maar het internet is zeer slecht sinds de wijzigingen.
  10. het verdwijnen van muziekzenders, zou dat zijn door de opmars van youtube? misschien zijn er nog andere video muziek platformen die ik niet ken? prettige feesten.
  11. ze hebben blijkbaar naar ons geluisterd. het is weer mogelijk om te chromecasten en andere zaken. dank voor de info.
  12. Dan betalen we voor een verkapt internet. das niet leuk, en ik weet niet of dit mag. een android stick werkt wel, en daar kan toch ook volop mee gestreamed worden? ik zie het nut niet in voor die blokkering?
  13. kijk frans B, het gaat om een woongelegenheid, waar we wonen, en daar is een algemeen wifi netwerk. we zitten daar tijdelijk wegens verbouwingswerken, en daar is dat momenteel geblokkeerd. en ja, een internet voor een éechté bedrijf, kan niet veilig genoeg zijn.
  14. Dit netwerk is bedoeld en is er voor vrije tijd, dus waarom zou streamen niet kunnen? Mochten ze dit niet willen opgeven, dan eis ik mijn eigen internet.
  15. Hi, Iemand ( de directie waarschijnlijk ) vondt het nodig de SSID van het netxerk hier te veranderen. Dus alles aanpassen, dus ook de chromecasten. Die aansluiten ging niet, want ik kreeg een melding dat AP isolation aanstaat. Volgens chatgpt is dat een functie omdat toestellen op dezelfde AP elkaar niet zouden zien. Heeft dit enig nut op een netwerk, dat alleen door partikulieren wordt gebruikt? Wie of welke bedrijven gebruiken AP isolation.
  16. Mocht je die willen opsturen, dan zou ik een bod doen.
  17. Het werkt hier, maar wegens geen contact personen, het zenden en ontvangen nog niet getest.
  18. Hi, Je vindt er een beetje van op google, maar niet veel, zie foto: het is gelijk een mix van zender, maar dan via 4G, maar ook met namen en groepen, zoals messenger. heeft er daarmee iemand ervaring? Je moet het bewerken en activeren met odmaster. naar het schijnt, zou je met mij kunnen praten als je de naam "cappeken" opzoekt op zo'n toestel. je kan ook vrienden zoeken en toevoegen. Graag ervaringen met dergelijk toestel. Geen gezever aub, hou het netjes, dank u.
  19. Dit door youtube zeker???? En is slagher tv te moeillijk om af te stemmen zoals het nu is?
  20. Vroeger niet, dat weet ik als verkoper en gebruiker van de module goed. Of dit intussen veranderd is, weet ik niet.
  21. Het is opgelost. Die activeerde zich na 3 uur. Ik heb een tijdopname speedtest gedaan, waarvan ik een foto upload: ik vind die snelheid voldoende.
  22. Mijn abonnement staat in afwachting, ik weet niet waarom? Zie bijlage: weet iemand soms meer?
  23. Hi, Ik heb hier een statlink staan, en vele youtube filmpjes bekeken. Maar het lukt niet om online te komen. Er staat 30 minuten, maar ik ben al langer bezig zonder resultaat. Wie heeft nog deskundige tips? Alvast bedankt.
  24. Misschien is @pionewbie het nest mogelijk antwoord, maar het heeft zich vandaag vanzelf opgelost.
  25. hi, ik begrijp niet hoe dat komt (software) browser of whatever. ik kan op de site van wetranfer de cookies niet accepteren. ik zie nergens de knop aanvaarden of weigeren. daardoor kan ik op de site niks doen. ik heb gebruikt windows 11, browersers edge en chrome ik zie enkel een scherm, kan inloggen, maar verder niks. weet iemand hoe ik dat kan oplossen. alvast bedankt.
×
×
  • Nieuwe aanmaken...