satvet Geplaatst: 22 uren geleden Geplaatst: 22 uren geleden Mijn tracvision werkt prima voor de ontvangst van horizontale kanalen, schakel ik over naar een verticaal kanaal heb ik enige seconden prima beeld en geluid, ontvangstsignaalsterkte blijft hoog maar daarna valt de kwaliteit sterk terug, geen beeld geen geluid af en toe heel kort wel beeld maar dan gaat de schotel zoeken en blijft zoeken. Ik heb niet getest op alle kanalen maar voor de kanalen die ik getest heb klopt het H/V verhaal en ik heb na installatie de ontvanger de kanalen maar thuis op de vaste schotel laten inlezen omdat bij het scannen steeds weer gezocht werd door de schotel, kennelijk door hetzelfde probleem als omschreven, Is dit een software probleem of zit het in de hardware van of de schotel of de stuurunit van de schotel. De TV tuner zelf zat het niet zijn lijkt mij.
Moderator ceesv Geplaatst: 20 uren geleden Moderator Geplaatst: 20 uren geleden Over welke satelliet hebben we het? Hoe groot is die schotel? Gaat niet bestaat niet! 65" 4-K OLED, Vu+ Duo 4K SE BT, Vu+ Solo 4K, Rebox-8500, Rebox-8000, Wavefrontier T-90, Satlook Digital NIT, Megasat HD5 Combo Gebruik je een advertentie blocker? Maak dan een uitzondering voor onze website. Zonder advertentie (inkomsten) kan deze site niet voortbestaan.
Sprietje Geplaatst: 10 uren geleden Geplaatst: 10 uren geleden Heb je dit probleem sinds kort of al sinds eind vorig jaar?
satvet Geplaatst: 5 uren geleden Auteur Geplaatst: 5 uren geleden Over hoelang durf ik geen uitspraak te doen, gebruikte hem vooral op Britse kanalen (met name PBS) die H zijn. Recent een insteekkaarhouder aangeschaft en mijn CD kaartje van thuis meegenomen (jaja werkt nog altijd) en toen pas gemerkt. Bedenk me wel dat ik thuis met de vaste schotel ook al problemen had met enkele zenders van CD, dacht dat dat aan de slechte uitrichting van de schotel (moet nog steeds gebeuren) maar gebruik de CD app op de TV thuis. Vrijwel geen regenreserve. (gelijk maar eens afspraak maar voor uitriichten, staat tegenwoordig op dak, moet dus met een meter gebeuren) Ik heb de 4 klassieken ingeprogrammeerd 13, 19, 23 en 28 en het probleem ontdekt bij CD kanalen en het is een Tracvision TV6 schotel, dacht uit het hoofd 60 cm. en de gebruikte TV met de cardreader is een Avtex.
Moderator ceesv Geplaatst: 4 uren geleden Moderator Geplaatst: 4 uren geleden Je zou kunnen proberen de skew van de lnb te optimaliseren voor Astra 3. Gaat niet bestaat niet! 65" 4-K OLED, Vu+ Duo 4K SE BT, Vu+ Solo 4K, Rebox-8500, Rebox-8000, Wavefrontier T-90, Satlook Digital NIT, Megasat HD5 Combo Gebruik je een advertentie blocker? Maak dan een uitzondering voor onze website. Zonder advertentie (inkomsten) kan deze site niet voortbestaan.
Sprietje Geplaatst: 4 uren geleden Geplaatst: 4 uren geleden 6 jaar geleden is er ook een probleem met een Tracvision 4 geweest. Misschien interessant om eens door te lezen, zie:
satvet Geplaatst: 19 minuten geleden Auteur Geplaatst: 19 minuten geleden Dat draadje al gevonden alleen toen niet verder gelezen omdat het om een kleinere schotel ging met de vraag of het voor CD zou werken, toch maar even verder doorgenomen. De skew zou automatisch moeten gaan en krijg ook geen foutmelding van de skew motor, las wel *automatic required voor mijn satellieten set, zal de instellingen eens langslopen of dat goed staat, ging er wel vanuit aangezien ik 'm gebruikt heb aangeschaft. Maar vreemde is dat ik wel een paar seconden beeld/geluid heb met kwaliteit nog hoog.
Aanbevolen berichten
Maak een account aan of log in om te reageren
Je moet een lid zijn om een reactie te kunnen achterlaten
Account aanmaken
Registreer voor een nieuwe account in onze community. Het is erg gemakkelijk!
Registreer een nieuwe accountInloggen
Heb je reeds een account? Log hier in.
Nu inloggen