Ga naar inhoud


Frans B

Lid
  • Items

    3.051
  • Registratiedatum

  • Laatst bezocht

  • Dagen gewonnen

    20

Aanvullende info

  • Geslacht
    Mannelijk
  • Locatie:
    Kreta

Recente bezoekers van dit profiel

De recente bezoekers block is uitgeschakeld en zal niet meer getoond worden aan gebruikers.

  1. Het is dus OpenPli. Daarin zit de mogelijkheid om de image te updaten, ook software updaten. Nuttig is wel om eerst een backup van de oude software , met instellingen, te maken. Dit kan dmv backupsuite. Naar hdd of USB.
  2. Dat zit gewoon in de software update van de ontvanger.
  3. Het smeervet zal wel uitgedroogt zijn. Om niet alles te demonteren kan je er een WD40 ofzo in het lagerhuis spuiten. Heel weinig! Als het dan weer soepel gaat, kan je er nog een heel dunne smeerspray inspuiten.
  4. Je kan toch ook gewoon een update laten doen? De instellingen blijven dan behouden.
  5. en nu willen ze max meteen weer straffen
  6. en nu de rees bezig. Kan Max niet meer gas geven? verliest alleen maar tijd op die bor
  7. Deze kabeltje zijn overal te koop, en zijn niet duur. male-male, male-female, female-female. En in verschillende lengtes.
  8. er zit vast verkeerde benzine in die kar.
  9. Frans B

    Div Sat ontvangers

    Die decoders zijn echt om weg te gooien. Die delta voeding is wel interessant!
  10. Misschien zou ik eens langs moeten gaan om de motor af te stellen. Ik deed dat vroeger ook zelf met de BMW 2002 die ik toen had. Die ging als de brandweer!
  11. DAB gebruikt gewoon zendfrequenties, net zoals FM enzo het doen. De modulatie is anders. De radiogolven kunnen dus gewoon met iedere antenne worden ontvangen. Wel de juiste golflengte in acht houden.
  12. Dit is toch geen kwali of race? Hier doen ze de auto voor het circuit afstellen.
  13. opsturen kost zo'n 20€. Misschien als je iemand hebt die hier komt voor vakantie?Ik woon 3 km vanaf het vliegveld Heraklion. Ik kan het ook tot Chersonisos ergens afleveren.
  14. Ik heb hier een werkende staan, met de AB in goede staat. Is de strong versie. Iedentiek. voor 20 € plus verzendkosten vanuit kreta mag die weg. Ophalen kan ook 😀
  15. Frans B

    F1 Spa Francorchamps

    En niet gelukt
×
×
  • Nieuwe aanmaken...