Ga naar inhoud

digitaal kijker

Lid
  • Items

    4.156
  • Registratiedatum

  • Laatst bezocht

  • Dagen gewonnen

    7

1 Volger

Over digitaal kijker

  • Verjaardag 12-04-1975

Aanvullende info

  • Geslacht
    Mannelijk
  • Locatie:
    belgie
  • Interesses
    satelliet, muziek, films.

Recente bezoekers van dit profiel

33.602 profielweergaven
  1. Alles om wat extra geld uit de reclame te krijgen en nogmaals de zoveelste herhaling van bv baywatch te tonen. het is een thema zender dat om de zoveel maanden veranderd van naam. daar kunnen ze nog even enkele jaren mee verder. vraag me wel af wie daar naar kijkt, baywatch speelt nu al op 2 vtm zenders.
  2. en het circus gaat verder https://www.nieuwsblad.be/sport/voetbal/pro-league-haalt-slag-thuis-dazn-moet-belgisch-voetbal-blijven-uitzenden-tot-einde-seizoen-en-moet-blijven-betalen/120840149.html?utm_source=nieuwsblad&utm_medium=newsletter&utm_campaign=lunch&utm_content=spotlight_lunch&utm_term=1-0&adh_i=&adh_i=&imai=auth0|befg|547a88ea-134d-4be8-aad2-f26a570a6246&imai=auth0|befg|547a88ea-134d-4be8-aad2-f26a570a6246&m_i=ErmnPpec8aA1%2BmNkjt3%2BHSV9VFmRnMEvvfNfy4FeavcdL_Wx7MBVygmiNZuMU_DDEqBhTSA0WI2cJSm0v574XPfX2gO%2B8z_72RVaE3&M_BT=7589923009
  3. Dat xite nog kan overleven, in België stopt die zender via de kabel aanbieder vanaf eind december, waarschijnlijk wegens geen kijkers of te weinig kijkers.
  4. Canaal digitaal zal eerder een transponder minder huren dan dat de npo en commerciële er af gaan, die zullen als laatste overblijven, het is een gebeuren dat in andere landen ook aan het gebeuren is, in België zal Telenet via kabel ook tegen 2030 volledig via streaming werken. ziggo zal ook nog volgen, het kost hen minder via streaming omdat ze per zender betere kijkcijfers kunnen voorleggen en ze kunnen betalen dan voor het aantal kijkers dat een zender heeft of die sneller uit het aanbod halen.
  5. Meer controle over de kijkcijfers en of deze veel succes heeft via canaal digitaal, via satelliet hebben ze geen controle over de kijkdichtheid van hun zenders.
  6. Op den duur gaan ze satelliet verlaten om enkel nog via de app te werken, kost hen veel minder dan een paar transponders te huren.
  7. Weer nieuws, dit circus zal nog lang duren. https://www.hln.be/belgisch-voetbal/dazn-en-pro-league-pleiten-achter-gesloten-deuren-in-miljoenenruzie-over-tv-contract~a80c083e/
  8. Als muziekliefhebber ook beetje fan van zijn songs, verschoot er van als ik het las, op 6 maanden tijd toch al veel artiesten van ons heen gegaan, zo merken we dat we ouder worden en niemand er van gespaard wordt.
  9. De ik heeft ook 5 keer meer inwoners dan België en dan is het 1 taal in de uk en niet zoals in België 3 talen, je gaat Vlaanderen toch niet vergelijken met de uk 😳
  10. Je kan Zwitserland niet vergelijken met Vlaanderen, in Zwitserland zitten ze met veel hoge bergen, in Vlaanderen heb je dit niet, qua zender masten zal het ook niet hetzelfde zijn, in Vlaanderen staan ze laag sinds ze zijn overgenomen door het Nederlands bedrijfje (kan even niet op hun naam komen), in Zwitserland zullen er meer in de hoogte staan.
  11. Is niet echt zuiver als je niet betaald aan de pro league maar wel nog abbo geld int. zullen nog veel over lezen tot het voor het gerecht komt.
  12. Heeft niet veel te maken met het circus dat in België bezig is, stopzetten contract en dan toch in het weekend nog uitzenden zonder contract, is ook niet zuiver.
  13. @Jean-Claude alleen is het probleem dat je niet meer apart kan betalen voor de Vlaamse voetbal en het een alles in 1 pakket is, dus zal je misschien maar een deel van je centen terugkrijgen.
  14. in de Belgische steden zijn er toch ontvangst problemen, de antenne's staan lager dan toen die door Norkring werden uitgebaat. op snelwegen met geen of weinig obstakels in de buurt zal de ontvangst normaal zijn zonder uitval, in steden zal het sneller uitvallen, en ook alarmsystemen zijn dan een stoorzender (ik spreek van belgie, hoe het in nederland is heb ik geen zicht op).
  15. Vrees dat ze niet op de hoogte zijn er van, ken een paar plaatsen waar de ontvangst uitvalt en waar je buiten de alarmcentrale ziet hangen aan de muur op enkele meters van waar je moet stoppen voor de lichten of moet passeren. en dat melden aan hen, dat zou misschien ook geen optie zijn want weten ze daar van dat dit stoor dingen zijn voor DAB+ in België. Is de VRT dat gestoord wordt op bepaalde plaatsen, misschien de zwak signaal ook om goede ontvangst overal te hebben, zijn dingen dat ze zeker nog mogen bekijken allemaal voor ze FM afschakelen of er worden veel mensen boos dat ze hun Radio2 niet ongestoord kunnen beluisteren in de auto 😜
×
×
  • Nieuwe aanmaken...