Ga naar inhoud

Con

V.I.P.
  • Items

    11.513
  • Registratiedatum

  • Laatst bezocht

  • Dagen gewonnen

    38

3 Volgers

Over Con

  • Verjaardag 11-03-1955

Aanvullende info

  • Geslacht
    Mannelijk
  • Locatie:
    Klei a/d Linge
  • Interesses
    En energiebesparing is mijn passie en stille, zuinige pc's.

Recente bezoekers van dit profiel

44.480 profielweergaven
  1. Hier een animatie en er is heel veel te vinden. Goed beschouwd is het geen pomp.
  2. Inderdaad, met plaatje en al.
  3. AI: De term "slaghamer pomp" is waarschijnlijk een verwarring tussen twee verschillende apparaten: een slaghamer en een waterslagpomp (ook wel ram-pomp genoemd). De meest logische bedoeling is de waterslagpomp, omdat dit een pomp is die letterlijk werkt door een "hamerslag-effect" van water.
  4. Mijn buurvrouw (blonde muts) was benaderd door onder de naam "Alliander" vanwege gemiste subsidie zonnepanelen, klikte op de offerte en betaalde een slordige 250 euries. "Haar" Rabobank heeft dat bedrag geblokkeerd... vanwege mogelijke oplichting. En terecht, bedrijf Saldeerplan bestaat niet.
  5. Con

    F1 Japan

    Tobben met Max.
  6. Con

    F1 Japan

    Ik las dat de RedBull 23 kg zwaarder was dan de Mercedes auto's. Dit impliceert ongeveer 0,7 seconde (gemiddeld) per ronde langzamer.
  7. Con

    F1 Japan

    Dank, dat wordt weer 2 x vroeg op... de trainingen zie ik wel in de herhalingen.
  8. Con

    F1 China

    Ach, in Australie begon Max op de 20ste plek en eindigde op de 6e plek, een winst van 14 plekken. Nu begint hij op plek 8 + 14 is... positief denken. Mathematisch kan hij dus boven alles uitstijgen.
  9. Con

    Moppen deel 4

  10. Con

    F1 China

    Oops, dat wordt 4x vroeg op... maar dank.
  11. Con

    F1 Australië

    Heb het live gezien. Dus wekker gezet en daarna weer naar de klamme lappen.
  12. Con

    F1 Australië

    Omdat Max niet verder kwam dan 0,5 run in Q1 misschien en toen blokkeerde de boel...
  13. Con

    F1 Australië

    Jaloers?
×
×
  • Nieuwe aanmaken...