Ik kijk gewoon met vertraging, kijk geen teletext of iets anders. Dus ga de race gewoon heel onbevangen kijken. Dus zonder iets van enige uitslag te weten. Het kan ook zijn dat er een rode vlag komt, ben je voor niets zo vroeg opgestaan, met vertraging kan je altijd een stukje overslaan. Is al eerder gebeurd, dat het goot van de regen en dat de start een uur of zoiets werd uitgesteld.
in de Belgische steden zijn er toch ontvangst problemen, de antenne's staan lager dan toen die door Norkring werden uitgebaat.
op snelwegen met geen of weinig obstakels in de buurt zal de ontvangst normaal zijn zonder uitval, in steden zal het sneller uitvallen, en ook alarmsystemen zijn dan een stoorzender (ik spreek van belgie, hoe het in nederland is heb ik geen zicht op).