Moderator ceesv Geplaatst: woensdag om 05:29 Moderator Geplaatst: woensdag om 05:29 Bovenstaande poster zoekt of de configurator of de afstelling van deze schotel. Gaat niet bestaat niet! 65" 4-K OLED, Vu+ Duo 4K SE BT, Vu+ Solo 4K, Rebox-8500, Rebox-8000, Wavefrontier T-90, Satlook Digital NIT, Megasat HD5 Combo Gebruik je een advertentie blocker? Maak dan een uitzondering voor onze website. Zonder advertentie (inkomsten) kan deze site niet voortbestaan.
Sprietje Geplaatst: woensdag om 06:08 Geplaatst: woensdag om 06:08 Zo moet de schotel afgesteld worden volgens de calculator van Caors.
Sprietje Geplaatst: woensdag om 06:25 Geplaatst: woensdag om 06:25 Richt je de schotel liever uit op een satelliet die je ook ontvangen wilt i.p.v. de Eutelsat 10e, dan kun je de schotel ook zo afstellen met de Hotbird 13 in het midden.
Xor Geplaatst: donderdag om 13:07 Geplaatst: donderdag om 13:07 Op 3-9-2025 om 08:25, Sprietje zei: Richt je de schotel liever uit op een satelliet die je ook ontvangen wilt i.p.v. de Eutelsat 10e, dan kun je de schotel ook zo afstellen met de Hotbird 13 in het midden.
Xor Geplaatst: donderdag om 13:07 Geplaatst: donderdag om 13:07 Hartelijk dank voor je hulp! Je hebt mijn dag goed gemaakt! Ik ga deze instellingen zo snel mogelijk testen.
Aanbevolen berichten
Maak een account aan of log in om te reageren
Je moet een lid zijn om een reactie te kunnen achterlaten
Account aanmaken
Registreer voor een nieuwe account in onze community. Het is erg gemakkelijk!
Registreer een nieuwe accountInloggen
Heb je reeds een account? Log hier in.
Nu inloggen