peterbelt69 Geplaatst: 17 uren geleden Geplaatst: 17 uren geleden Zoals je ziet is dit sky sports f1 uhd een zender uit het betaalpakket. en wordt verkregen uit een illegale bron. Deze wordt gebruikt als lokmiddel. kopieer die link maar eens zonder ssf1uhd dan kom je al op een illegale iptv aanbieder uit.
Moderator ceesv Geplaatst: 16 uren geleden Moderator Geplaatst: 16 uren geleden 26 minuten geleden, Crazy Sat zei: Leg uit waarom een stream al dan niet illegaal is. Welke groep? Een bewering moet je onderbouwen,ben benieuwd... F1 is een betaal platform, om die te gebruiken moet je een als particulier een abo of als organisatie rechten afdragen. Een uhd stream van de F1 is niet gratis. Als iemand je op straat een dure e-bike aanbied voor niets, moet je toch ook begrijpen dat het niet legaal is. Gaat niet bestaat niet! 65" 4-K OLED, Vu+ Duo 4K SE BT, Vu+ Solo 4K, Rebox-8500, Rebox-8000, Wavefrontier T-90, Satlook Digital NIT, Megasat HD5 Combo Gebruik je een advertentie blocker? Maak dan een uitzondering voor onze website. Zonder advertentie (inkomsten) kan deze site niet voortbestaan.
Crazy Sat Geplaatst: 12 uren geleden Geplaatst: 12 uren geleden Quote F1 is een betaal platform, om die te gebruiken moet je een als particulier een abo of als organisatie rechten afdragen. Een uhd stream van de F1 is niet gratis. Als iemand je op straat een dure e-bike aanbied voor niets, moet je toch ook begrijpen dat het niet legaal is. Uw eerste zin klopt wel.Organisaties (lees wie de uitzendrechten heeft binnengehaald) moeten hiervoor héél veel geld op tafel leggen.Echter als die organisatie beslist om de beelden gratis aan te bieden aan de particulieren ligt dit helemaal anders. Neem in België onze Waalse vrienden van de RTBF , die zijn zo gul dat ze deze gratis en in HD aanbieden via DVB-T2 (tot en met 2027).Zij hebben waarschijnlijk de prijs van duizenden dure e-bike's moeten neerleggen.Moeten wij dan besluiten dat het plukken van die beelden uit de ether op Tipik niet legaal zijn? Jou vergelijking slaat dus nergens op. Ik ben van een generatie die nog tweetalig is opgevoed,zoals zovelen.Wij hebben meer affiniteit met de Franse taal dan Nederlanders,kunnen wij niets aan doen.Jullie hebben dan een affiniteit met de Duitse taal die wij niet hebben. Het is zo dat in Nederland niets gratis is te bekijken zonder abbo (DVB/S/C/T) qua F1 (moet voor jullie enorm frustrerend zijn) en de meerderheid van België dit wel kan via de RTBF (DVB-T2). Ik neem dat gratis aanbod met volle dankbaarheid aan. 😉 feedhunting , a crazy hobby ! Edison OS mio 4K UHD + Octagon SF8008 4K UHD + Dr.HD F15 + Edison OS mini + Technomate TM-5402 HD M3 CI , Moteck SG2100 + Deltastar 90 cm + Invacom C120 QDF-031 Quad lnb + SkyStar HD2,TBS5927 , en TT-budget S2-1600 kaart. Channel Master 180 cm schotel + ESX241 lnb voor C-band. DVB-T2 via Oostvleteren,Egem,Mont des Cats,Bouvigny en Doornik.
Aanbevolen berichten
Maak een account aan of log in om te reageren
Je moet een lid zijn om een reactie te kunnen achterlaten
Account aanmaken
Registreer voor een nieuwe account in onze community. Het is erg gemakkelijk!
Registreer een nieuwe accountInloggen
Heb je reeds een account? Log hier in.
Nu inloggen