Hansen Geplaatst: vrijdag om 09:31 Geplaatst: vrijdag om 09:31 Met de kabeltuner(s) heb ik nogal eens een schokkerig beeld met snelle bewegingen zeer hinderlijk te zien. Dit bij o.a. de NPO zenders (Ziggo). De beeldkwaliteit is na de nieuwe zender indeling van Ziggo nogal wisselend maar het schokkerige beeld heb ik niet op mijn andere (Zgemma H7s) ontvanger, op de kabeltuner met de zelfde uitzending. Ik heb er OpenPli Develop in. (OE Versie Hardknott 3.3.6). Is hier een oplossing voor.
Tonskidutch Geplaatst: vrijdag om 13:35 Geplaatst: vrijdag om 13:35 Eerst bij OpenPli vragen inzake de geschiktheid van dat image op je Gigablue QUAD 4K PRO. Volgens mij klopt het niet dat die Hardknott 3.3.6. van OpenPli is. Dan zoeken naar een andere en kom je al snel op OpenATV zie maar https://www.opena.tv/app.php/gigablue-images Verder kan ik het niet zien bij Ziggo die schokkende beelden. Screenshot maken. Nuce, Gwizdze Sobie Dorota Miskiewicz
Hansen Geplaatst: vrijdag om 15:47 Auteur Geplaatst: vrijdag om 15:47 Tonskidutch, ja had ook al die indruk dat het een namaak OpenPli is. Ziet er wel net zo uit maar werkt niet helemaal goed. Zal dan maar een andere app er op moeten zetten. In de hoop dat het dan wel goed werkt. Ben alleen erg gesteld op de layout van OpenPli. Veel anderen ervaar is nogal als storend omdat ze dominant zijn. Het gaat bij mij om de uitzending en niet om toeters en bellen er in.
bellejt Geplaatst: vrijdag om 15:53 Geplaatst: vrijdag om 15:53 (aangepast) je zet er toch geen app maar een ander image op dat wel betrouwbaar werkt en keuze genoeg uit skins die je kan toepassen vrijdag om 15:54 aangepast door bellejt Groetjes,salutations,greetings. 1 x Gibertini 1,10 vast 3 sats + 1 x Triax 88 cm rotor Vu + Duo2 twin sat tuner 4 X DVB-S2 en 1 x turbo DVB-C + OpenVix + idem dual tuner and vu duo2 fallback tuner Octagon SF8008 4K Openvix (via ethernetconnectie/WIFI fallbacktuner)
Alventali Geplaatst: vrijdag om 16:58 Geplaatst: vrijdag om 16:58 Maar voor de quad 4k pro is toch een image van open pli voor. Tenminste als ik daar bij de downloads kijk staat ie er gewoon tussen. Is nog wel in ontwikkeling Groetjes AlvVisiosat bi sat met 4 LNB's & een kabel aansluitingVU+ Duo met 2* DVB-S2, en een Vu+ Duo2 met 2* DVB-C
bellejt Geplaatst: vrijdag om 17:08 Geplaatst: vrijdag om 17:08 van openvix is er zeker eentje met vele skins in aanbieding Groetjes,salutations,greetings. 1 x Gibertini 1,10 vast 3 sats + 1 x Triax 88 cm rotor Vu + Duo2 twin sat tuner 4 X DVB-S2 en 1 x turbo DVB-C + OpenVix + idem dual tuner and vu duo2 fallback tuner Octagon SF8008 4K Openvix (via ethernetconnectie/WIFI fallbacktuner)
Moderator ceesv Geplaatst: vrijdag om 17:48 Moderator Geplaatst: vrijdag om 17:48 Maar is er al gekeken naar de beeldinstelling van de ontvanger en de tv? DVB-T gebruikt 1080P Wanneer de tv of ontvanger ingesteld is op 1080I, kan dat problemen opleveren bij de omzetting. Gaat niet bestaat niet! 65" 4-K OLED, Vu+ Duo 4K SE BT, Vu+ Solo 4K, Rebox-8500, Rebox-8000, Wavefrontier T-90, Satlook Digital NIT, Megasat HD5 Combo Gebruik je een advertentie blocker? Maak dan een uitzondering voor onze website. Zonder advertentie (inkomsten) kan deze site niet voortbestaan.
Hansen Geplaatst: vrijdag om 20:33 Auteur Geplaatst: vrijdag om 20:33 2 uren geleden, ceesv zei: Maar is er al gekeken naar de beeldinstelling van de ontvanger en de tv? DVB-T gebruikt 1080P Wanneer de tv of ontvanger ingesteld is op 1080I, kan dat problemen opleveren bij de omzetting. Daar heb ik ook naar gekeken, die staat en moet staan op 2190p en auto 50/60 ... dat werkt prima met mijn Sony Bravia. Maar ik heb goed nieuws. Heb nog even gekeken bij de image flashen instellingen en zag dat daar nog wat mogelijkheden. Eerst de keuze tussen Sarthgap builds of Develop builds. Onder deze staan een aantal zip bestanden. Heb nu het bovenste zip bestand onder Sarthgap builds genomen en tot mijn verwondering en groot genoegen is het beeld helemaal in orde. Ook versneld heen en weer door de bestanden op de HDD werkt nu prima ( was ook beroerd). Wel allemaal bedankt voor de suggesties en aanbevelingen/opmerkingen.
Dreeke Geplaatst: gisteren om 10:42 Geplaatst: gisteren om 10:42 Ik gebruik het OpenATV image in deze Gigablue. Hier geen last van schokkerig beeld. Bijgaand mijn video instellingen. Mijn ervaringen met OpenPLI zijn wat minder. Het is duidelijk dat zij bij deze ontvanger een (technische) achterstand hebben op OpenATV. Groet, André Gigablue UHD Quad 4K Pro (2x DVB-S2X + 2x DVB-C) - Cahors Big Bisat Provider abo: Ziggo Internet Elite en TV Start CI+ Werkbankhobby: Freely tv - Sky Stream - Viark box - Fire tv UK
Hansen Geplaatst: gisteren om 14:50 Auteur Geplaatst: gisteren om 14:50 4 uren geleden, Dreeke zei: Ik gebruik het OpenATV image in deze Gigablue. Hier geen last van schokkerig beeld. Bijgaand mijn video instellingen. Mijn ervaringen met OpenPLI zijn wat minder. Het is duidelijk dat zij bij deze ontvanger een (technische) achterstand hebben op OpenATV. Zoals al gemeld OpenPli werkt nu zoals het moet.
Dreeke Geplaatst: 2 uren geleden Geplaatst: 2 uren geleden OpenPLI is echt tweede keus voor een Gigablue. Er is altijd wel wat dat hapert bij dit image en blijft daardoor in een ontwikkelfase. Groet, André Gigablue UHD Quad 4K Pro (2x DVB-S2X + 2x DVB-C) - Cahors Big Bisat Provider abo: Ziggo Internet Elite en TV Start CI+ Werkbankhobby: Freely tv - Sky Stream - Viark box - Fire tv UK
Aanbevolen berichten
Maak een account aan of log in om te reageren
Je moet een lid zijn om een reactie te kunnen achterlaten
Account aanmaken
Registreer voor een nieuwe account in onze community. Het is erg gemakkelijk!
Registreer een nieuwe accountInloggen
Heb je reeds een account? Log hier in.
Nu inloggen