bellejt Geplaatst: 6 uren geleden Geplaatst: 6 uren geleden weet niet hoe het is in holland maar hier in belgie OVL een 60 cm schotel enkel op 5W en zelfs bij regen gaat het goed. Groetjes,salutations,greetings. 1 x Gibertini 1,10 vast 3 sats + 1 x Triax 88 cm rotor + Triax fixed 5W Vu + Duo4K SE sat tuner 4 X DVB-S2X en 1 x turbo DVB-C + OpenVix + idem dual tuner and vu duo2 fallback tuner Octagon SF8008 4K Openvix (via ethernetconnectie/WIFI fallbacktuner)
Moderator ceesv Geplaatst: 6 uren geleden Moderator Geplaatst: 6 uren geleden Ik heb ook geen probleem met de ontvangst van 5 west, maar wanneer hij wel de Italiaanse multistream kan inlezen en niet de Franse, lijkt het erop dat zijn signaal niet toereikend is, of dat er een probleem is met zijn LNB. Gaat niet bestaat niet! 65" 4-K OLED, Vu+ Duo 4K SE BT, Vu+ Solo 4K, Rebox-8500, Rebox-8000, Wavefrontier T-90, Satlook Digital NIT, Megasat HD5 Combo Gebruik je een advertentie blocker? Maak dan een uitzondering voor onze website. Zonder advertentie (inkomsten) kan deze site niet voortbestaan.
Mojo Geplaatst: 6 uren geleden Geplaatst: 6 uren geleden (aangepast) 13 minuten geleden, bellejt zei: weet niet hoe het is in holland maar hier in belgie OVL een 60 cm schotel enkel op 5W en zelfs bij regen gaat het goed. Ik weet ook niet hoe het in Holland is maar hier in Gelderland ook met een 60cm schotel 6 uren geleden aangepast door Mojo You know when you've been shagged. I like receivers who give me pleasure.
bellejt Geplaatst: 6 uren geleden Geplaatst: 6 uren geleden of waar ik ook aan denk de satellites.xml mss niet volledig up to date ? Kan wel geen info geven hoe hij de lock op die transponder kan zien in zijn image vermits ik enkel openvix gebruik.Daar is het gewoon een keuze onder tuners signaalzoeker en dan zie ik direct alle waarden van het signaal en of er een lok is.Zelfs van de multistreams Groetjes,salutations,greetings. 1 x Gibertini 1,10 vast 3 sats + 1 x Triax 88 cm rotor + Triax fixed 5W Vu + Duo4K SE sat tuner 4 X DVB-S2X en 1 x turbo DVB-C + OpenVix + idem dual tuner and vu duo2 fallback tuner Octagon SF8008 4K Openvix (via ethernetconnectie/WIFI fallbacktuner)
MaartenM Geplaatst: 3 uren geleden Auteur Geplaatst: 3 uren geleden (aangepast) Allereerst: ik heb de Ultimo en de Duo opengemaakt. In de Ultimo zit een S2(X) tuner, in de Duo en S2X. Net even anders. Ik heb beide tuners omgewisseld. De Duo kan nu geen multistreams meer aan, de Ultimo met de S2X nu wel. En die doet het meteen ook zoals het moet. Nu kan ik op de Ultimo met de S2X tuner normaal alle streams binnenhalen, ook die met PLS code 50416. Met de juiste tuner in de Duo lukte het niet met die code iets binnen te halen. Het Franse blok met de code 121212 lukte op de Duo wel. Dat blijft dus vreemd. Satellites.xml heb ik ook aangepast, verwisseld enz. Ik had een nieuw 5W-gedeelte ontvangen en dat heb ik in het xml-bestand geplakt (vervangen). Opnieuw opgestart enz, maar dat haalde dus ook niets uit. Ik kan 5W op twee manieren binnenhalen. Met een aparte schotel met 1 lnb, en op een ovale schotel waar de lnb voor 5W helemaal aan de zijkant zit. De sterkte van de signalen verschilt weinig, maar de ovale schotel ziet 5W net langs een boomtop, zodat harde wind eventueel zou kunnen storen. De aparte schotel heeft een vrijer zicht. De schotel voor 5W staat hier op de voorgrond. Alle parameters zijn ingesteld, de schotel is met sun outing afgesteld. Voor, tijdens, na. In de toekomst kan ik eens gaan experimenteren met een nieuw S2X tuner in de Duo, al is de Ultimo mijn hoofdontvanger. Maar ik zou de Duo dan eens via de andere schotel kunnen laten werken. Dit i.v.m. de opmerkingen van ceesv. Ik woon trouwens in Haarlem. Weet iemand een tweedehands FBC kaart S2X voor de Duo te koop 😉 ? Dan blijft voor mij de vraag: waarom zijn de multistreams vrij te ontvangen? Of is dat tijdelijk? Koffiedikkijken? Iedereen in elk geval bedankt voor het meedenken. 3 uren geleden aangepast door MaartenM Aanvulling
Moderator ceesv Geplaatst: 3 uren geleden Moderator Geplaatst: 3 uren geleden 2 minuten geleden, MaartenM zei: Dan blijft voor mij de vraag: waarom zijn de multistreams vrij te ontvangen? Of is dat tijdelijk? De multifeeds zijn voor standaard ontvangers niet te ontvangen, daarom is er geen noodzaak tot codering. Het aantal satelliet kijkers naar de multistream is verwaarloosbaar. Deze transponders zijn feeds voor de DVB-T zenders in Frankrijk en niet bedoeld om rechtstreeks te ontvangen. Zou men deze feeds coderen, zou er bij de DVB-T zenders de codering van de stream verwijderd moeten worden, anders kunnen de DVB-T kijkers niets meer zien. Gaat niet bestaat niet! 65" 4-K OLED, Vu+ Duo 4K SE BT, Vu+ Solo 4K, Rebox-8500, Rebox-8000, Wavefrontier T-90, Satlook Digital NIT, Megasat HD5 Combo Gebruik je een advertentie blocker? Maak dan een uitzondering voor onze website. Zonder advertentie (inkomsten) kan deze site niet voortbestaan.
MaartenM Geplaatst: 2 uren geleden Auteur Geplaatst: 2 uren geleden Aha, we hebben dus een streepje voor op 'gewone' kijkers. Bedoel je met DVB-T terra? Dus de gewone TNT in Frankrijk?
Tuner Geplaatst: 2 uren geleden Geplaatst: 2 uren geleden 23 hours ago, MaartenM said: Wanneer ik de kaart eruithaal en dan naar een gecodeerde Franse zender zap, zie ik alleen de ondertiteling. Geen beeld, geen geluid. Toch duidelijk een decodeerfout. P.S. Kan ik een multistream op mijn VU+ bekijken? Ja, precies. Deze multistreams worden gebruikt om de DVB‑T‑uitzending in Frankrijk te voeden.
MaartenM Geplaatst: 2 uren geleden Auteur Geplaatst: 2 uren geleden Ik begrijp het. Het terra-signaal (de Franse digitenne) is meestal rampzalig zwak. Jaren geleden heb ik daar in vakanties wel mee geëxperimenteerd. Meestal zonder behoorlijk resultaat, ook niet in vlakke gebieden. Maar goed dat er satellieten in de lucht hangen, die je kunt aftappen... 1
Aanbevolen berichten
Maak een account aan of log in om te reageren
Je moet een lid zijn om een reactie te kunnen achterlaten
Account aanmaken
Registreer voor een nieuwe account in onze community. Het is erg gemakkelijk!
Registreer een nieuwe accountInloggen
Heb je reeds een account? Log hier in.
Nu inloggen