Ga naar inhoud

ceesv

Moderator
  • Items

    39.358
  • Registratiedatum

  • Laatst bezocht

  • Dagen gewonnen

    276

4 Volgers

Aanvullende info

  • Geslacht
    Gaat je nix aan

Recente bezoekers van dit profiel

130.463 profielweergaven
  1. Ik krijg de indruk dat je de phono ingang niet goed hebt geconfigureerd voor het door jou gebruikte element. Zit er toevallig een voorversterker in die grammofoon gebouwd?
  2. Doordat ze steeds die accu's moeten opladen en dan plotseling wel of geen 40% elektrisch vermogen ter beschikking hebben in hun aandrijving betekent gevaar op de baan! Verder is het onnatuurlijk voor de coureur om in te houden in plaats van vol op het gas te gaan, omdat de accu opgeladen moet worden. De afgelopen race waren er 2 uitvallers omdat de accu het opgaf en ze nog maar 60 % vermogen ter beschikking hadden. Of je gaat volledig elektrisch of je gaat 100% benzine. Deze mix gaat nooit werken. En of 0,1 km te snel in de pitstraat de uitslag van de wedstrijd moet bepalen is ook dubieus!
  3. ceesv

    F1 Monaco

    Perez is wel zijn 10e plaats kwijt wegens straf.
  4. ceesv

    F1 Monaco

    Red Bull-teambaas Laurent Mekies heeft na de Grand Prix van Monaco aangegeven dat de motor in de RB22 van Max Verstappen ná die race sowieso gewisseld zou worden.
  5. ceesv

    F1 2026

    Nieuw dit jaar, het FIA ADUO-reglement, wat staat voor Additional Development and Upgrade Opportunities. Volgens de FIA heeft RedBull op dit moment de beste verbrandingsmotor. Daarom mag RedBull de komende 2 jaar geen upgrades aan de motor doorvoeren. Op de 2e plaats komt Mercedes, die 2% achterstand zou hebben. Mercedes mag daarom dit en volgend jaar telkens een upgrade doorvoeren. Achter Mercedes komt de Ferrari motor met 4% achterstand. Audi en Honds idem. Die mogen daarom dit en volgend jaar steeds 2 motor upgrades doorvoeren. Het is voor Redbull een beetje rijden met aangetrokken handrem. De FIA zal het besluit deze week toelichten.
  6. ceesv

    satfreak contact vriend

    satfreak laatste bezoek hier was ruim 10 jaar geleden.
  7. ceesv

    F1 Monaco

    De Race: 1. Antonelli 2. Hamilton 3. Hadjar (onder voorbehoud straf)
  8. ceesv

    F1 Monaco

    Die race is snel beslist voor Max Uitgevallen tijdens de eerste meters met een defecte motor.
  9. De kwalificatie gisteren was gewoon op RTL SD FTA te zien. Ziggo RTL was niet op zwart, maar daar was een titelkaaart te zien dat de uitzending voor het buitenland geblokkeerd was.
  10. ceesv

    F1 Monaco

    Wordt morgen een spannende start!
  11. Sinds eind 2020 is het verplicht, maar jaren daarvoor hadden veel auto's al DAB+ aan boord
  12. ceesv

    F1 Monaco

    De kwalificatie: Q1: 1. Leclerc 2. Verstappen 3. Antonelli Q2: 1. Verstappen 2. Antonelli 3. Hadjar Q3: 1. Antonelli 2. Verstappen 3. Hamilton
  13. ceesv

    F1 Monaco

    3e Training: Mercedes, Antonelli, is terug aan de kop. Ferrari op 2 en 3 Mercedes, Russel op 4 Max op 5 Hadjar op 8.
  14. ceesv

    F1 Monaco

    2e vrije training, Max 3e tijd achter de Ferrari's.
  15. Die vraag van je was al beantwoord!
×
×
  • Nieuwe aanmaken...