Ga naar inhoud

Alex1970

Lid
  • Items

    7.046
  • Registratiedatum

  • Laatst bezocht

  • Dagen gewonnen

    33

Alles dat geplaatst werd door Alex1970

  1. Met mapping werkt het (nu) wel.
  2. Helaas niet op OpenPLi Nee, stream relay is niet meer nodig. Image maakt volgens mij niet uit. Wel dat je oscam-emu gebruikt met correct geconfigureerde SoftCam.Key.
  3. Welke skin is dit?
  4. Alex1970

    SBS6 classic

    De URL die in de laatste lijst van Hans staat doet het nog steeds. https://sbs6classic.prd1.talpatvcdn.nl/v1/master/8ada1ed2ae3b9c3db6fc5e604cfa78fc7d2d745e/sbs6classic_ssai/fea54560ba684701a2143f33a9cf4489/index.m3u8
  5. Inderdaad. Wanneer Ziggo dit gaat doen ben ik weg. Voor snel internet heb ik ze niet meer nodig.
  6. Alex1970

    Fransat hapert

    De genoemde zender én TV5Monde France Belgique Suisse Monaco doet het niet meer zonder extra keys. Daarentegen zag ik vandaag dat het BIS Panorama pakket wel gedecodeerd wordt. Als je overigens een boxkey / deskey combinatie (bijv. die van TNTSAT) invult zegt OSCam wel dat-ie de ECM gevonden heeft, maar dan nog steeds geen beeld. Er zijn ongetwijfeld andere en extra keys nodig.
  7. Ik kon alleen kanaal 24 en 27 ontvangen. We zaten vlakbij Echternach en ik moest de antenne heel nauwkeurig uitrichten. Waarschijnlijk dus in landen die nog DVB-T met MPEG-2 gebruiken.
  8. Ik was afgelopen najaar in Luxemburg en heb Luxemburg en Frankrijk DVB-T ontvangen. Frankrijk met MPEG-4.
  9. Op fmscan wordt 99.7 in Brunssum nog wel vermeldt als je de frequenties van deze zenderlocatie opzoekt: Echter niet meer in de overzichten en kaarten, Kleine Brogel nog wel: Nu nog de goede picon bij (AFN) The Voice. 😄
  10. https://wiki.openpli.org/Receivers:GigaBlue
  11. En Noorwegen is niet eens EU, maar (i.t.t. de UK) wel onderdeel van EER gelukkig. Ik mag hopelijk in juli dat mooie land weer eens bezoeken en geniet daar dan ook van de 'roam as home'. Niet alle apps werken daar zonder VPN maar NL Ziet heb ik niet.
  12. Zoals hiervoor al gezegd heeft de uitzendnorm niks te maken met welke codering gebruikt wordt, maar Fransat zendt nog steeds in MPEG-4 uit op de drie UHD zenders na. Je zal in de war zijn met Canal+.
  13. Als dat TNTSAT of Fransat is kan ook in een kaartlezer. CI-module is ev. wel nodig voor UHD kanalen.
  14. Installeer de plugin setpasswd en dan kan je het root wachtwoord instellen bij Menu > Instellingen > Systeem > Change password
  15. En waar is die Viaccess module voor?
  16. Maar satelliet ontvangers hebben toch geen geaarde stekker?
  17. Nou de link werkte niet, maar, geheel voor mij onverwachts, zijn ze al gestopt (definitief).
  18. Gecondoleerd J-P met het verlies van je goede vriend Roland. Oprechte deelneming voor familie, vrienden en andere naasten.
  19. Alex1970

    Carnaval 2026: Baronie TV

    Op vrijdag 13 februari om 18:59 gaat deze tijdelijke zender weer van start, dit is (vm.) de URL voor in een boeket: http://127.0.0.1:8088/https://www.youtube.com/channel/UCC_8NYel1OlRkTgaAcS9ScQ/live Invoeren met exteplayer3: #SERVICE 5002:0:1:0:c0f:fee:cccc0000:0:0:0:http%3a//127.0.0.1%3a8088/https%3a//www.youtube.com/channel/UCC_8NYel1OlRkTgaAcS9ScQ/live:Baronie TV #DESCRIPTION Baronie TV
  20. Alex1970

    Radio?

    Of met een app,. bijvoorbeeld Dreamdroid.
  21. Streams werken vaak op een PC beter omdat die nu eenmaal meer rekenkracht hebben. Dan wat betreft het verlopen van streams: Als je een stream bekijkt op een website zal deze zich automatisch aanpassen als de URL van de stream wijzigt. In een lijst is die URL statisch. De lijst wordt elke maand uitgebracht, maar we kunnen geen duizenden streams elke maand nakijken of ze het nog doen. We zijn dus afhankelijk van dat iemand meldt dat een bepaalde stream het niet meer doet. Soms werkt de stream ook niet meer op de website van de zender, dan ligt dus het probleem daar en heeft het geen zin om te vragen om het in de lijst te verhelpen. Tenzij je een (andere) website kan doorgeven waar de stream wel werkt. Of, zoals gezegd, is de URL gewijzigd. Maar je zal dan bij een niet werkende stream moeten wachten tot het begin van de volgende maand wanneer er weer een update wordt uitgebracht. Als je weet hoe een URL uit de website te halen kan je 'm meestal zelf vervangen met Dreamset. Maar graag ook de nieuwe URL dan doorgeven aan KanalenlijstHans@gmail.com
  22. Een zou je nu dan nog een backup willen maken met bijvoorbeeld Dreamset of dreamboxEDIT en die als zip willen doorgeven? Dan kunnen we de gegevens gebruiken voor o.a. picons en EPG.
  23. Hoi @hugogertie Zou je de settings van Trined uit één van je ontvangers willen posten? Dan kan ik deze gebruiken voor o.a. picons en EPG toe te wijzen.
×
×
  • Nieuwe aanmaken...