Ga naar inhoud


Slechte service van KLM!


Aanbevolen berichten

Geplaatst:

Onlangs vloog ik naar London City Airport met de KLM. Dit was onderdeel van een pakketreis, en ruimbagage was niet inbegrepen en moest apart geboekt worden. Dat is helaas een tendens die we tegenwoordig vaker zien. Oké, ik vertrok op 20 maart en de terugreis was 6 april. Voor de koffer moest ik €35,= betalen, en de website van de KLM is nogal gebruiksonvriendelijk. Kortom, het lukte mij om de koffer als ruimbagage te boeken. Toen ik op 6 april terug wilde vliegen bleek mijn koffer niet geboekt te zijn. Ik was verbaasd, want als je een retourvlucht maakt en de ruimbagage boekt, dan verwacht je dat deze ruimbagage dus ook mee terug gaat. Maar nu moest ik in Londen maar liefst € 70,= betalen voor de koffer. 

Na afloop van de reis nam ik contact op met de klantenservice van KLM, en ik verzocht om mij de helft van dit bedrag terug te betalen. En dat weigert de KLM dus! Ik wees ze erop, dat ik in februari bij TUI een retour naar Kuusamo in Lapland had gevlogen, en dat het bijboeken van een koffer voor € 54,= retour heel overzichtelijk was en probleemloos verliep. Ik wees KLM erop, dat ze wat aan hun website moeten doen, want ik had absoluut geen vermoeden dat ik voor de koffer alleen de heenreis had geboekt. 

Afgezien van deze slechte service, die mij dus € 70 = voor de terugreis kostte i.p.v € 35,= is het ook nog eens erg duur! Het retour meenemen van een koffer tot 23 kilo kost voor een korte vlucht naar Londen € 70 =, terwijl het naar Lapland, een vlucht die 4 keer zo lang duurde slechts € 54,= was. Mijn volgende vlucht gaat naar Curaçao, en hier was het bijboeken van de koffer heel gemakkelijk en overzichtelijk en kosstte dat € 70,= voor het retour! Vanzelfsprekend is dat dus niet de KLM.

Wie heeft er ook slechte ervaringen betreffende ruimbagage gehad bij de KLM?

Arnold, Topfield PVR 4000, Topfield 7700HD PVR, Sony KDL40W2000, Astra1, Astra2/Eurobird, Astra3, Hotbird


Geplaatst:

Vorig jaar met KLM naar Panama gevlogen. 

Volgens mij was alles toch duidelijk. 

Je kan kiezen hoeveel kg je mee wil nemen op de heenreis. En hoeveel kg op de terugreis. 

 

Normaal staat dit ook vermeld op je ticket.

 

Mvg

dreambox two ,  BigBisat met Smart Titanium, Alps, en 2 X Inverto Black Ultra

VU+ solo2 met defecte tuners

Geplaatst:
22 uren geleden, Henkie192 zei:

Tonski wat dacht je er van om een goede wereldontvanger  mee te nemen ?

Niet nodig. 
Je krijgt de hele wereld via het www op je lulijzer. 
 

Verder is die kl*te Ryanair met die O’lullie met dat gelazer met die bagage prijzen begonnen om de klunzen van klanten te misleiden met in eerste instantie lage prijzen die dan met die bagage niet meer zo laag zijn. 
Bijna alle andere airlines doen vrolijk mee om te kunnen concurreren en nu zitten we met die kromgetrokken prijzen. 

Stay delulu !

Geplaatst:

Bij bagage kijk je toch wat een club eist.

Je gaat er een kilo onder zitten en een paar cm onder de maat en geen probleem toch?

3x VU+ met Open Pli , 2 Gregorians, 1 Big bisat en 3 LCD's

Geplaatst:

Het probleem is dat je een goedkope prijs krijgt voorgeschoteld. 

Je mag enkel een zakje meenemen die onder de stoel voor je past.

 

Wil je handbagage in het vak boven je hoofd meenemen....Dan is het extra betalen.

 

Onlangs naar Spanje geweest.

De bedoeling was om met Vueling te vliegen,  dat is de Spaanse Ryanair.

Die leek de goedkoopste te zijn.

Maar telde ik alles, 1 handbagage en één koffer voor ons twee,  dan was Brussels Airlines goedkoper.

 

Mvg

dreambox two ,  BigBisat met Smart Titanium, Alps, en 2 X Inverto Black Ultra

VU+ solo2 met defecte tuners

Geplaatst:

Het probleem is de onduidelijke website van KLM, waardoor je niet in de gaten hebt dat de koffer niet is geboekt voor de terugreis. Bij TUI is alles duidelijk en ging het goed. Bij mijn volgende vlucht naar Curaçao was het ook duidelijk. Maar dat is dus geen KLM. Al had men maar uit coulance de helft van de €70,- aan mij terugbetaald, dan zou ik tevreden zijn geweest, maar nu heb ik bij Trustpilot een negatieve recentie geschreven, inclusief de vergelijking met TUI en mijn volgende vlucht naar Curaçao, waar ik voor een koffer € 70,- moet betalen voor een retour. En dat is een vlucht van 9 uur!

 

Arnold, Topfield PVR 4000, Topfield 7700HD PVR, Sony KDL40W2000, Astra1, Astra2/Eurobird, Astra3, Hotbird

  • Moderator
Geplaatst:
42 minuten geleden, AEO zei:

Maar dat is dus geen KLM. Al had men maar uit coulance de helft van de €70,- aan mij terugbetaald, dan zou ik tevreden zijn geweest, maar nu heb ik bij Trustpilot een negatieve recentie geschreven,

Wanneer het je wel duidelijk was geweest had je bij het boeken meteen die 70 Euro kwijt geweest.

Nu betaalde je die achteraf, er is dus geen financiële schade ontstaan.

 

Ik was nooit fan van de KLM, mijn voorkeur ging uit naar de LH.

Gaat niet bestaat niet!            65" 4-K OLED,  Vu+ Duo 4K SE BT, Vu+ Solo 4K, Rebox-8500, Rebox-8000, Wavefrontier T-90, Satlook Digital NIT, Megasat HD5 Combo

Gebruik je een advertentie blocker? Maak dan een uitzondering voor onze website. Zonder advertentie (inkomsten) kan deze site niet voortbestaan.

Geplaatst:

Ik vond Lauda Air ook wel leuk, kreeg je een stuurtje met toeter om de flightcrew te roepen, voor een drankje. 🤣🤣;)

 

Omdat je boekt via bemiddelaars wordt het natuurlijk lastig om een goede prijs garantie te krijgen. Dat is de Clou.

Midnight Cowboy

Toots Thielemans

 

Geplaatst:

Als ik zakelijk reis dan gaat dat bij MBC Group via onze reisafdeling. 
Omdat we veel reklame uitzenden van Emirates vlieg ik dan veelal met Emirates. Daar krijgen we dan speciale prijzen voor medewerkers vanwege een Barter afspraak. 

 

Nu ben ik volgende week in Turkije en dat is een privé aangelegenheid. 
En dan boek ik zelf en probeer ook een goedkoop ticket te kopen. 
Maar NOOIT met Ryanair. Over mijn lijk. 

Stay delulu !

Maak een account aan of log in om te reageren

Je moet een lid zijn om een reactie te kunnen achterlaten

Account aanmaken

Registreer voor een nieuwe account in onze community. Het is erg gemakkelijk!

Registreer een nieuwe account

Inloggen

Heb je reeds een account? Log hier in.

Nu inloggen
  • Wie is er online   0 leden

    • Er zijn geen geregistreerde gebruikers deze pagina aan het bekijken
×
×
  • Nieuwe aanmaken...