Ga naar inhoud

Aanbevolen berichten

  • Beheerder
Geplaatst:

Ergens in de komende 2 maanden gaan we sat4all migreren van Invision Power community 4.x naar https://meta.discourse.org/

 

Deze self-hosted versie kost ons nu ieder jaar al ruim €205,00 en het wordt steeds duidelijker dat Invision Community van hun self-hosted klanten af wil.

 

Het zal voor leden even flink wennen worden, maar Discourse is wel een heel modern, toekomstbestendig en (in de community versie) vooral gratis product.

 

We gaan natuurlijk ervoor zorgen dat alles zo veel mogelijk overgenomen wordt. De conversie-scripts zijn al gemaakt en we zijn ook al druk aan het testen. Zodra we een concrete datum weten, wordt dat hier gemeld. De site zal dan wel minimaal een halve dag offline zijn want 2,7 miljoen berichten migreren is een heel langdurig proces.

Mvg,

 

Michel

Gebruik je een advertentie blocker? Sluit onze website dan uit. Zonder advertenties kan deze site niet voortbestaan.

Geplaatst:

Succes met de migratie! 

Geregistreerd lid Sat4All sinds : 6-6-2001 (oorspronkelijk 1-12-2000)
Ontvanger : VU+ DUO 4K  (Digitenne via DVB-T2 en FTA-zenders via DVB-S2X en streams) 
Schotel : Visiosat Bisat
Ontvangst van : Astra 1, Astra 2, Astra 3 en Hot Bird

Maak een account aan of log in om te reageren

Je moet een lid zijn om een reactie te kunnen achterlaten

Account aanmaken

Registreer voor een nieuwe account in onze community. Het is erg gemakkelijk!

Registreer een nieuwe account

Inloggen

Heb je reeds een account? Log hier in.

Nu inloggen
  • Wie is er online   0 leden

    • Er zijn geen geregistreerde gebruikers deze pagina aan het bekijken
×
×
  • Nieuwe aanmaken...