Ga naar inhoud

ceesv

Moderator
  • Items

    39.399
  • Registratiedatum

  • Laatst bezocht

  • Dagen gewonnen

    280

4 Volgers

Over ceesv

Aanvullende info

  • Geslacht
    Gaat je nix aan

Recente bezoekers van dit profiel

130.636 profielweergaven
  1. De beste oplossing is om zo hoog mogelijk een antenne met een hogere versterking te plaatsen, bijvoorbeeld een met 10 elementen. Goede verliesarme coax kabel helpt ook. Een antenne versterker om in dit geval je ontvangst over de drempel te tillen dient direct achter de antenne geplaatst te worden en moet verder een zo laag mogelijk ruisgetal hebben. Versterkers welke te koop zijn bij een verzend keten , niet gespecialiseerd in ontvangst techniek, zal kwalitatief niet voldoen aan je doel, door een hoog eigen ruisgetal.
  2. ceesv

    Het 2026 weertopic.

    Eh, er bestaan thermostassen voor het vervoer van gekoeld te bewaren goederen. Ik neem zelf bij deze hoge temperaturen een koelbox mee die op de autoaccu wordt aangesloten. Voor de zekerheid leg ik dan ook een aantal ijspatronen in die box. Barbeknoeien is op zijn tijd best gezellig en er mag al steeds minder wat leuk is. Je kent toch dat verhaal van die man die van de dokter te horen krijgt dat hij niet meer mag roken, drinken en lekker eten? Dokter, leef ik dan langer? Nee, dat niet maar het lijkt wel veel langer.
  3. Je hebt 3 mogelijkheden. 1: Je belt Ziggo en vraagt om een monteur aan huis. 2: Je schakelt over op digitale tv van Ziggo. 3: Je neemt afscheid van Ziggo en gaat verder met een glasfiber provider.
  4. Jij en ik gaan een besluit inzake niet meer meemaken.🙄
  5. Ondertussen in Nederland, uit hen nieuws van gisteren. https://www.rijksoverheid.nl/actueel/nieuws/2026/06/19/kabinet-volgende-stap-in-onderzoek-naar-locaties-nieuwe-grote-kerncentrales-versterking-van-innovatie-voor-inzet-van-nieuwe-technologieen Het kabinet is bezig met de voorbereidingen voor de bouw van twee grote kerncentrales. Om een gedegen keuze te kunnen maken voor een locatie zijn er uitgebreide studies uitgevoerd naar zeven mogelijke locaties voor deze kerncentrales. Op basis van de huidige inzichten blijven drie van de zeven locaties over als potentiële voorkeurslocatie. Er is nog geen besluit genomen over een locatie. De drie nader te onderzoeken locaties liggen in Groningen en Zeeland. Het betreft twee locaties in de Groningse Eemshaven (Emmapolder en Eemscentrale). In Zeeland komt nog maar één locatie in aanmerking, namelijk Terneuzen (Mosselbanken/Paulinapolder). Het kabinet realiseert zich dat deze boodschap impact heeft. Daarom worden over de uitkomsten van deze onderzoeken de komende tijd gesprekken gevoerd met betrokkenen en medeoverheden. Hierbij zoekt het kabinet de samenwerking met partijen in Zeeland en Groningen. Ook worden bijeenkomsten georganiseerd om en belanghebbenden te informeren en vragen te kunnen beantwoorden. Daarnaast worden er nadere analyses van de overgebleven locaties gemaakt.
  6. En weer een slachtoffer van het milieu. Alles wat leuk is wordt stap voor stap onmogelijk gemaakt. De 42e editie van de Ballonfiësta in Barneveld gaat dit jaar niet door. Het evenement stond gepland van 26 tot en met 29 augustus, maar de organisatie ziet zich genoodzaakt een streep door de editie van dit jaar te zetten vanwege problemen met de vergunningen. De Provincie Gelderland stelde een Omgevingsscan Natuur verplicht in het kader van de Omgevingswet. Daarop is in mei een quickscan uitgevoerd door ecologen. De Ballonfiësta is al 42 jaar traditie in Barneveld. Het evenement begon in 1982 met tien luchtballonnen, naar aanleiding van het herdenkingsjaar rond Jan van Schaffelaar. Bron
  7. NLZiet is ook een aanbieder in Nederland met de Belgische zenders in het pakket.
  8. Je kan bijvoorbeeld in Nederland een abonnement afsluiten bij Canaldigitaal. In hun pakket zit de VRT 1 en VRT Canvas HD.
  9. Onopvallende ’warmtebatterij’ moet weg uit Leidse tuin: duurzame verbouwing botst met beschermd stadsgezicht. https://www.headliner.nl/item/onopvallende-warmtebatterij-moet-weg-uit-leidse-tuin-duurzame-verbouwing-botst-met-beschermd-telegraaf-2234609 De boilerruimte past niet binnen het beschermde stadsgezicht. Het vat kwam in een eigen schuurtje, aan de keuken vast. Lager dan de heg met de buren en vanaf de straat ook niet te zien, omdat daar een hele hoge muur staat. https://www.headliner.nl/item/onopvallende-warmtebatterij-moet-weg-uit-leidse-tuin-duurzame-verbouwing-botst-met-beschermd-telegraaf-2234609 Nederland regeltjesland, en zo zie je de energie transitie steeds meer vastlopen.
  10. NPO zendt vanwege kosten slechte kwaliteit WK-beelden uit. Klik Stotterig beeld, gekke kleuren. De beelden worden door FIFA’s Host Broadcast Services (HBS) vastgelegd in 4K-kwaliteit en FIFA geeft alle rechthebbende landen ook toegang tot deze stream. Hoewel de NPO in Nederland dus deze hoogste kwaliteit ontvangt, wordt het alsnog teruggeschroefd naar HD, zo bevestigt een woordvoerder van de NPO. Ik kan het niet bevestigen, ik kijk geen voetbal. Ik zal vanavond eens naar de 4k versie kijken bij een wedstrijd en vergelijken met wat de Nederlandse tv weergeeft.
  11. Heb je ergens een auto update van je zenderlijsten ingeschakeld? Bijvoorbeeld je fastscan lijst van je provider? Bij mijn ontvanger staan die zenders op 5 west probleemloos in mijn zenderlijst.
  12. ceesv

    Het 2026 weertopic.

    Het weer voor de komende 14 dagen in de Perigord. Woensdag donderdag vrijdag zaterdag Zondag maandag dinsdag
  13. Op NPO 2 wordt dinsdagavond het VPRO-programma 80 jaar, reeds - op de T bij Wim Schippers uitgezonden, naar aanleiding van het overlijden van de kunstenaar, programmamaker en stemacteur. De documentaire wordt na Nieuwsuur uitgezonden op NPO 2.
  14. Wat is je probleem met 25p? Ik zou er de voorkeur aan geven, maar bij satelliet uitzendingen wordt er bespaard op bandbreedte en in 25i uitgezonden. Digitenne in Nederland gebruikt wel 25p
×
×
  • Nieuwe aanmaken...