Ga naar inhoud


Aanbevolen berichten


Geplaatst:

met zoveel politie er bij zeker 😁

en zoals die gast achter zijn auto aanrent om hem op de handrem te zetten 😁

  • Haha 1

zondag? nee dan kan ik niet dan ben ik vissen

  • Moderator
Geplaatst:

Het verhaal achter die sluis is ook bijzonder.

De Bovenkerkers willen die sluis niet, en in de laatste rechtszaak heeft de rechter de gemeente in het ongelijk gesteld.

Gewone auto`s redden wel de doortocht, maar deze wagen lijkt dieper gelegd.

 

Het terras van het café geeft wel premium uitzicht en vermaak op de sluis. 

Gaat niet bestaat niet!            65" 4-K OLED,  Vu+ Duo 4K SE BT, Vu+ Solo 4K, Rebox-8500, Rebox-8000, Wavefrontier T-90, Satlook Digital NIT, Megasat HD5 Combo

Gebruik je een advertentie blocker? Maak dan een uitzondering voor onze website. Zonder advertentie (inkomsten) kan deze site niet voortbestaan.

Geplaatst:

Het korte termijn denken. 

Is gigantisch populair. Populisten met al dan niet vunze of minder vunze ideeën draaien daarop.

  • Haha 1

3x VU+ met Open Pli , 2 Gregorians, 1 Big bisat en 3 LCD's

Geplaatst:

Of is het omgedraaid.

Die gratis pers (regionaal rtvnoord) maakt naïve reclame voor een onwenselijke tendens.

Het duiden van nieuws en acties is wazig geworden en dus dat doen mensen ook met zo'n actie.

 

De oproep van Wilders om 10 Asiel relevante punten te geven die men direct moet opvolgen (naar voorbeeld van Duitsland waar men dat al doet) blijkt in Duitsland  werkelijk maar 138 terugwijzingen of uitzettingen te zijn sinds de start van al die overuren van Politie en Bundesgrenzschutz. 

Ja elk één is teveel schreeuwt men daar uit ter Apel.

Over het kostenplaatje van dergelijke onwettige acties heeft zich nog niemand geïnteresseerd en/of willen die burgers aan de grens dag en nacht daar gaan bivakeren om Geert Wilders opdracht te gaan uitvoeren. En duidelijk is ook dat met zo'n actie ook weer politie van andere taken wordt gedelegeerd. 

 

assiel is assiel en illegaal is illegaal.

 

Er wordt wat bij elkaar gedroomd in dit land. Relevant is dat ze helemaal niet tot hier zouden kunnen komen zonder de criminele organisaties die erachter zitten. Doe daar dan wat aan. Maar dat gebeurt ook. Daar geeft de gratis pers helemaal geen inzicht over, die zijn zelf populist geworden.

 

Walking The Dog

Carles Es Les Lulus, Arno

 

Geplaatst:

Deze zelfverklaarde grensbewakers die van heinde en ver komen - meteen gesteund op X door de Grote Wegloper -  zouden meteen opgepakt moeten worden. Je zult 's avonds in het donker (Uiteraard niet bij daglicht.) maar aangehouden worden door nepagenten die je te papieren willen zien terwijl je alleen in de auto zit en geen kant op kunt. 

 

En dan schreeuwde Wilders een paar weken geleden nog over een "jodenjacht in Amsterdam" waar dat ook gebeurde en dat vond hij een schande?

 

En ondertussen waarschuwen we ouderen tegen nepagenten die bankpassen ophalen aan de voordeur?

 

Breng criminelen niet op ideeën aan de grens niets vermoedende burgers hun identiteitspapieren te ontfutselen. 

Wilders meet weer met twee maten om chaos te creëren in zijn electorale voordeel.

  • Like 1
  • Haha 1

Vu+ Duo2 + PLi 4.0 + Fuba DAA110 + Stab 120
Vu+Solo2 + Fuba DAA 850 + multifeed met 2 twin Alps + 1 quattro Alps + 1 twin MTI + PLi 4.0

Geplaatst:

Vu+ Duo2 + PLi 4.0 + Fuba DAA110 + Stab 120
Vu+Solo2 + Fuba DAA 850 + multifeed met 2 twin Alps + 1 quattro Alps + 1 twin MTI + PLi 4.0

Geplaatst:

Mensen zien dat grote problemen voor hun land, regio of buurtgemeente niet opgelost worden dat is de regie van de politiek

en eentje is dat assielzoekers hierheen gestuurd worden, ook niet door de minsten die strond aan hun schoen hebben. (beeldspraak)

ik noem nogmaals buitenhof 8 juni om eens naar te kijken.

 

Oh ik heb net mijn bankpas ter controle meegegeven aan de politie met pincode, dat was zeker fout dus 🤣😂

Man man, hopelijk wordt ik niet dement.

 

Walking The Dog

Carles Es Les Lulus, Arno

 

Geplaatst:
3 minuten geleden, Tonskidutch zei:

Man man, hopelijk wordt ik niet dement.

 

Met je volle verstand kun je jezelf deze vraag niet eens meer stellen.🙃

Vu+ Duo2 + PLi 4.0 + Fuba DAA110 + Stab 120
Vu+Solo2 + Fuba DAA 850 + multifeed met 2 twin Alps + 1 quattro Alps + 1 twin MTI + PLi 4.0

Maak een account aan of log in om te reageren

Je moet een lid zijn om een reactie te kunnen achterlaten

Account aanmaken

Registreer voor een nieuwe account in onze community. Het is erg gemakkelijk!

Registreer een nieuwe account

Inloggen

Heb je reeds een account? Log hier in.

Nu inloggen
  • Wie is er online   0 leden

    • Er zijn geen geregistreerde gebruikers deze pagina aan het bekijken
×
×
  • Nieuwe aanmaken...