-
Wie is er online 0 leden
Er zijn geen geregistreerde gebruikers deze pagina aan het bekijken
-
Gerelateerde inhoud
-
Door michaelangelo
Hoi hoi,
Een vraagje. Bij inschakelen van mijn dm920 gaat deze meteen over naar de juiste hdmi ingang op mijn tv. Nu heb ik er een versterker tussen gezet om af en toe films in dolby surround te kijken, maar helaas krijg ik geen dreambox weergave via mijn versterker. De dreambox heeft zowel een hdmi ingang als uitgang. De hdmi uitgang is verbonden met mijn tv en dat wil ik zo houden. Wil namelijk niet altijd gebruik maken van de versterker, vandaar. De hdmi ingang van mijn dreambox is gekoppeld aan de hdmi 1 poort van mijn versterker. De hdmi out poort van mijn versterker is weer gekoppeld aan de hdmi 3 poort van mijn tv. Via de hdmi 3 poort krijg ik toegang tot mijn versterker en kan ik de juiste hdmi poort selecteren om bijvoorbeeld een dvd te kijken. Dit laatste gaat prima af. Echter krijg ik mijn dreambox niet weergegeven als ik hiervoor de juiste poort selecteer. Waar kan het aan liggen. Een heel verhaal, maar hopelijk wel duidelijk omschreven van het euvel. Bedankt!
-
Door digitaal kijker
Heb pas sinds enkele dagen een nieuwe dreambox 920 UHD, heb door hier op het forum mee te lezen de image van openvision opgezet van februari, alles geïnstalleerd van de ontvangst mogelijkheden op satelliet,
Maar had af en toe problemen met het ip adres die opeens wegviel via UTP kabel, herstarten van de box hielp niet, soms kwam het opeens weer terug.
bij testen kreeg ik tot de HDCP groene vinkjes dat aangaf dat alles goed was maar hij kreeg geen IP adres en de laatste stap gaf die ook een rood vinkje van niet ok.
Ook af en toe geen ontvangst van astra 23.5 en 28.2 en 19.2 waar ik met mijn gigablue die er nog naast staat zonder problemen ontvangst had en kon kijken (de dreambox is kennelijk gevoeliger voor ontvangst)
Nu wou ik er een nieuwe andere image opzetten, een versie van openvision van maart, en toen deed die niks meer, kon wel rebooten, had dit gedaan maar nu kan ik geen rescue image of zelf niks anders installeren.
Bij het opstarten moet je na 1 of 2 keer flikkeren van het blauwe led lampje uw vinger er opleggen zodat je kan booten en dan via ip je image kan uploaden in de box en zo een nieuwe image installeren, Dat werkt dus niet meer.
Kan dus niks meer doen,
Weet er iemand raad hoe dit op te lossen ????
Heb al geprobeerd met een image op een usb stick te zetten en zo te booten maar dit helpt ook niet.
Iemand nog een idee?????
Hoop op een helpend idee zodat die weer werkt en ik er van kan genieten.
Alvast bedankt.
-
Door Alex1970
Is er behalve de prijs en het aantal tunerslots nog meer verschil tussen de Dreambox DM900UHD en de DM920UHD?
-
Door TroniX
Hallo allen.
Weet iemand of er een kant en klare extra koeling beschikbaar is voor de DM920UHD ?
De bestaande koeling bestaat uit een plat T-profiel, welke best wel heet word.
Ik kan er voor kiezen om er een passieve extra heatsink op te plaatsen, maar als er iets op de markt is voor de DM920 dan heeft dat mijn voorkeur.
-
Door FeReNGi
Na uitgebreid testen bevalt deze image me. Alles wat we nodig hebben zit ingebakken en zowel de normale scan als blindscan werkt op de DM 920 UHD
URL : http://images.dream-elite.net/
Wil je eveneens de hidden Softcam enablen dan copy je bijgevoegd bestand "DExtra" naar /etc en 755 rechten en kan vandaar de softcams installeren en configureren voor eigen kaart.
Keuze zat.
Download : Dream_Elite_6.0-DExtra-10.11.2018.rar
Blue Panel :
Ingebakken Softcam Manager waar je alle gegevens kan bekijken.
-
Door FeReNGi
Al een aantal dagen op de Dreambox 920 met Newnigma2 image draaiende en de default oscam in gebruik aldaar.
Kaart van TV Vlaanderen werkt perfect echter enorm veel freeze op de kanalen. FTA geen enkel probleem.
Oscam is met default instellingen aanwezig.
Iemand een idee waar ik moet zoeken om deze freeze te verhelpen.
Met mijn vorige Dreambox 8000 en CCcam had ik geen enkele freeze op dezelfde sattelieten.
-
Door dvbs
Gegroet,
Kan iemand bevestigen dat de multistreams op 5West te bekijken zijn met een 920?
Alvast dank!
-
Aanbevolen berichten
Maak een account aan of log in om te reageren
Je moet een lid zijn om een reactie te kunnen achterlaten
Account aanmaken
Registreer voor een nieuwe account in onze community. Het is erg gemakkelijk!
Registreer een nieuwe accountInloggen
Heb je reeds een account? Log hier in.
Nu inloggen