sattv4iedereen Geplaatst: 21 uren geleden Geplaatst: 21 uren geleden hi, waar ik werk, hebben ze een 3d printer voor diverse zaken, en ik mag ook dingen in 3D print zetten. Ik las op het net, over het printen van een huissleutel in 3D. Maar is dat zo gemakkelijk? ik zou uit verveling en niet om in te breken, wel even proberen, met een flipper zero en bijgaande programma's zoiets doen. ik hoop, dat ik die vraag hier mag stellen. op de flipper zero, zet je eerst key copier erop. Dan start je de app, en kies je de sleutel merk. probleem is, geen of bijna geen europese te vinden, zoals een gewone litto of zo. ik denk enkel amerikaanse.sleutelprofielen. ik heb een verlopig profiel gemaakt, en ziet er zo uit: hier heb ik een fictief voorbeeld van een sleutelgroef. dan moet men blijkbar naar deze site gaan: https://keygen.co/ en dan kies je de sleutel profiel, maar wederom geen europese of zoiets, en de nummers in ons geveal:255234 en kom je in ons voorbeeld uit op https://keygen.co/#c2NhZC9zY2hsYWdlX2NsYXNzaWMuc2NhZHw2LXBpbnxDRXwyNTUyMzQ= dan kan je een bestand downloaden, en ik ken wel bambu studio, maar het bestand is een stl bestand. is iemand dat bekkend? Is dit allemaal zo eenvoudig? wie weet meer? ik hoop dat ik de baordregels niet heb overtreden met deze vraag. Ontvangst van de astra 3 satelliet met een selfsat h50D via de vu zero 4K.cd multiroom pakket met mz 102 en een vu uno 4k dvb-c fbc tuner met ci+ tv met een kaartje( telenet ). Gigablue bijgekomen voor sat en kabel.Informatie die ik geef, gaat over de Belgische situatie, tenzij anders vermeld|
Moderator ceesv Geplaatst: 20 uren geleden Moderator Geplaatst: 20 uren geleden Over sleutels praten op dit forum, je moet maar durven. Gaat niet bestaat niet! 65" 4-K OLED, Vu+ Duo 4K SE BT, Vu+ Solo 4K, Rebox-8500, Rebox-8000, Wavefrontier T-90, Satlook Digital NIT, Megasat HD5 Combo Gebruik je een advertentie blocker? Maak dan een uitzondering voor onze website. Zonder advertentie (inkomsten) kan deze site niet voortbestaan.
Alex1970 Geplaatst: 16 uren geleden Geplaatst: 16 uren geleden Ik heb hackers een sleutel zien maken aan de hand van een foto. Dreambox DM920: 2x Triple tuner (2x DVB-S2X multistream + DVB-C/T2) OpenPLi 9 Xtrend ET10000: 1x DVB-S2, 2x DVB-C/T2, IPTV OpenPLi 9 VU+ Duo / Dreambox DM800 / TBS 5925 Channel Master 180cm offset: 39.0°E-37.6°W, Channel Master 120cm offset: 23.5°E-8°W SAB 97 schotel 45.1°E-60°E, 80cm vast: 28.2°E/23.5°E/19.2°E/13°E | DVB-T/DAB: VHFIII/UHF combi-antenne op zolder.
Tonskidutch Geplaatst: 5 uren geleden Geplaatst: 5 uren geleden @Alex1970, en paste die ook? 15 uren geleden, sattv4iedereen zei: hi, waar ik werk, hebben ze een 3d printer voor diverse zaken, en ik mag ook dingen in 3D print zetten. ik hoop dat ik de baordregels niet heb overtreden met deze vraag. ik hoop eerder dat je de regels van het bedrijf waar je werkt niet corrumpeert! Going Down South Adani & Wolf
sattv4iedereen Geplaatst: 2 uren geleden Auteur Geplaatst: 2 uren geleden 2 uren geleden, Tonskidutch zei: @Alex1970, en paste die ook? ik hoop eerder dat je de regels van het bedrijf waar je werkt niet corrumpeert! Dat is geen probleem, zolang je geen wapens drukt in 3D is het goed. Ontvangst van de astra 3 satelliet met een selfsat h50D via de vu zero 4K.cd multiroom pakket met mz 102 en een vu uno 4k dvb-c fbc tuner met ci+ tv met een kaartje( telenet ). Gigablue bijgekomen voor sat en kabel.Informatie die ik geef, gaat over de Belgische situatie, tenzij anders vermeld|
Alex1970 Geplaatst: 2 uren geleden Geplaatst: 2 uren geleden 2 uren geleden, Tonskidutch zei: @Alex1970, en paste die ook? Ja hoor, dat was ook het experiment. Dreambox DM920: 2x Triple tuner (2x DVB-S2X multistream + DVB-C/T2) OpenPLi 9 Xtrend ET10000: 1x DVB-S2, 2x DVB-C/T2, IPTV OpenPLi 9 VU+ Duo / Dreambox DM800 / TBS 5925 Channel Master 180cm offset: 39.0°E-37.6°W, Channel Master 120cm offset: 23.5°E-8°W SAB 97 schotel 45.1°E-60°E, 80cm vast: 28.2°E/23.5°E/19.2°E/13°E | DVB-T/DAB: VHFIII/UHF combi-antenne op zolder.
Aanbevolen berichten
Maak een account aan of log in om te reageren
Je moet een lid zijn om een reactie te kunnen achterlaten
Account aanmaken
Registreer voor een nieuwe account in onze community. Het is erg gemakkelijk!
Registreer een nieuwe accountInloggen
Heb je reeds een account? Log hier in.
Nu inloggen