Ga naar inhoud


Zilverhippie

Lid
  • Items

    858
  • Registratiedatum

  • Laatst bezocht

  • Dagen gewonnen

    9

2 Volgers

Over Zilverhippie

  • Verjaardag 22-03-1968

Aanvullende info

  • Geslacht
    Mannelijk
  • Locatie:
    Waarschoot
  • Interesses
    Satellietontvangst, PC, ICT

Recente bezoekers van dit profiel

6.320 profielweergaven

Zilverhippie's prestaties

  1. Ik heb nog een aantal invites over voor 20 GB gratis cloudopslag bij https://filen.io/ (zonder de invite krijg je 10 GB). Mocht er iemand interesse voor hebben, laat iets weten in deze thread of per pm.
      • 1
      • Like
  2. Zilverhippie

    LNB-test

    De FAZ Kaufkompass LNB test, bedoel je? Ook de FAZ Kaufkompass beste TV-receiver test lijkt me wel eens waard om te vernoemen (uiteraard zonder vermelding van de link, men zou er zowaar maar eens op kunnen klikken, ik mag er niet aan denken).
  3. Je geeft zelf al het antwoord in de eerste zin van jouw reactie op het bericht van Mojo. En als je het zelf wil testen: log eens uit en kijk wat je daarna nog (steeds) kan zien.
  4. Ik gebruik daar E-Channelizer voor. https://echannelizer.com/
  5. Toch wel grappig op sommige momenten. Toen de eerste punten werden toegekend en China meteen aan de leiding kwam dachten die Chinezen dat het al om het eindresultaat ging. Verwarring alom, die Chinezen waren duidelijk niet helemaal mee. De Amerikanen namen uiteindelijk toch niet deel aan de wedstrijd - omwille van politieke druk, zo deelden de presentatoren terloops nog mee - maar ze gaven wel nog punten. Net zoals bij Eurosong kende elk land punten toe aan de overige deelnemende landen. Het jurylid kwam hierbij wel live via PIP in beeld, maar de punten werden voorgelezen door de presentatoren. Het was een vreemd moment toen de landen aan wie Amerika zijn punten had toegekend werden meegedeeld. Bij het aanhoren ervan keek het Amerikaans jurylid - knikkend van nee - verbouwereerd naar iemand naast hem buiten beeld. Dat waren zijn punten niet! 🤣 🤣 🤣 Jammer dat ik het niet heb opgenomen, ik had dit fragment graag nog eens willen opnieuw bekijken. Edit: 'k Heb het gevonden op Youtube: Vietnam is de winnaar, maar de Saoedi's gaan het volgend jaar organiseren.
  6. Eén bondgenoot ontbreekt weliswaar: Noord-Korea. En mag de winnaar het dan ook organiseren volgend jaar? Stel je voor, Trump als host voor al die landen. 😂
  7. Zou fijn zijn als je de oplossing ook deelt met de community...
  8. Net zoals het Eurovisie Songfestival, maar dan zonder de regenboogvlaggen. Op zaterdagavond 20 september 2025. Officiële website: https://intervision.world/en/ Enkele URL's om uit te proberen: https://1tv.live/ https://www.1tv.ru/live https://www.1tv.ru/shows/intervidenie https://pkvc-hls.cdnvideo.ru/Poehali/smil:Poehali.smil/playlist.m3u8
  9. Ik denk dat Satterdam besturingssysteem bedoelt i.p.v. stuurprogramma, maar om op jouw vraag te antwoorden: ik vermoed dat er geen programma (meer) gekoppeld is aan de link of bestand waarop je hebt geklikt.
  10. Meer dan 70 pagina's leesvoer sinds 2021! https://www.sat4all.com/forums/topic/373989-afstellen-draaibare-schotel-ontvanger-en-satfinder-komen-niet-overeen/ https://www.sat4all.com/forums/topic/380271-sg-2100a/ https://www.sat4all.com/forums/topic/380315-sg-2100a-h-h-maar-is-ergens-een-foute-keuze/ https://www.sat4all.com/forums/topic/381154-draaibare-schotel-uitrichten-nu-breekt-helemaal-mijn-klomp/ https://www.sat4all.com/forums/topic/381350-vu-uno-4k-se-zwart-beeld-na-backup-terug-zetten/ https://www.sat4all.com/forums/topic/381627-vu-uno-4k-se-en-dreamset-2413/
  11. Google maps, parking Aken centrum, op witte P in rode cirkel klikken. Lijkt me vrij duidelijk in Google.
  12. Typ eens de opdracht blkid in het terminalvenster van je Raspberry Pi en kijk eens wat er bij TYPE= staat voor de betreffende usb-stick. Just to be sure...
  13. Ik heb zelf de iets grotere big bisat. Mijn VU+ Zero 4K geeft op TF1 wisselend 9,4 dB - 10,1 dB. Het beeld blijft stabiel bij deze waarden, maar bij felle regen valt het wel eens weg. Ik kan de signaalwaarden waarschijnlijk wel nog wat beter krijgen, maar voor mij voldoet het momenteel. Ik zou zeggen: maak eens een proefopstelling als je de ruimte hebt. Dan weet je 't meteen.
  14. Moet de module bij het eerste gebruik niet eerst een tijdje in het slot zitten voordat het beeld van zwart naar ontsleuteld gaat? Misschien is het er bij die vriend te vlug uitgehaald?
×
×
  • Nieuwe aanmaken...