-
Wie is er online 0 leden
Er zijn geen geregistreerde gebruikers deze pagina aan het bekijken
-
Gerelateerde inhoud
-
Door ReOke
ReOke 3december 2019
Ik ben in bezit van een originele (dus géén Clone) Dreambox DM920 ultra HD 4K, voorzien van 1xDVB-S2x Dual Tuner Multistream.
De DM920 stuurt een V-Box II aan, die op zijn beurt een draaibare schotelopstelling aanstuurt via een actuator. Mijn V-Box II stuurt de schotel waar de Dreambox DM920 hem wil.
Er werd een open pli 6.2 in de DM920 geplaatst met de zenderlijst van TV Vlaanderen. (Voor vaste opstelling van de schotel )
Nadat mijn schotel voorlopig door mezelf ingesteld werd op één satelliet Astra 19,2E kon ik probleemloos TV kijken en verliep het wisselen van zenders normaal gedurende de eerste dagen.
Ik heb toen de schotel draaibaar ingesteld in de DM920 en vanaf dan liep het mis.
De schotel bleef en staat nog steeds ingesteld op Astra 19.2E.
Het probleem dat zich voordoet is telkens hetzelfde:
De Dreambox start op, tot ik één normaal spelende zender krijg (bij mij is dit 3SAT op 19,2E ).
Dan loopt de Dreambox vast en reageert niet meer op de afstandsbediening, noch op de instellingen op de Dreambox, terwijl de zender gewoon doorspeelt en normaal beeld afgeeft.
Telkens ik heropstart loopt de Dreambox vast op 3SAT met dezelfde verschijnselen.
Wat zou hiervan de oorzaak kunnen zijn en hoe kan dit verholpen worden?
Intussen heb ik op verschillende forums rondgekeken (ook op sat4all) en meermaals kwam ik tegen dat er geen geschikte, goed werkende open pli zou bestaan voor de DM920.
Mijn specifiek probleem kwam ook nergens voor. Met de Dreambox is voorlopg niks aan te vangen.
Er moeten toch andere Images met bijhorende Oscam zijn, die wel goed samenwerken met DM920 ?
Wie brengt de blijvende oplossing voor mijn probleem ?
Beste dank voor wie wil helpen.
-
Door boomer22
We hebben sinds kort een samsung smart tv en wilde ik ook via de mediaserver (dlna protocol) van de Dreambox 7080 de zenders streamen naar de smart tv
alle mediaservers komen mooie in beeld op de tv
Dit is wat ik doe druk op de tv -mediaserver dm7080
dan komen de mappen audio,video, en live stream
de map video bevat opnames en dat werk perfect
de map live stream bevat de boeketten zelfde als Dreambox
en dan zie ik bijvoorbeeld NPO 1 HD mpg en als ik er op klik dan laad even en dan zegt ie onverwachte fout
kan dit werken? Of kan ik beter op een andere manier streamen
-
Door Satelliet
Op de DM920 is er een Openatv 6.3 geflasht.
Het toestel blijft op de Openatv 6.3 na het flashen van ander image.
Ik heb al een flash-rescue gedaan, maar de Openatv 6.3 blijft er maar steeds op staan.
Hoe kan ik die verwijderen?
-