Zoek cable voor Voo provider (Wallonie)
-
Wie is er online 0 leden
Er zijn geen geregistreerde gebruikers deze pagina aan het bekijken
-
Gerelateerde inhoud
-
Door digitaal kijker
weet er al iemand wat er gebeurd met de BBC 1 en 2 zenders in de Benelux na 1 januari 2021 door de Brexit, is er al nieuws geweten daaromtrent en niet de aannames van dat ene Nederlandse blad met site
normaal gezien hebben deze zenders enkel uitzendrechten voor de UK vanaf 1 januari, heb al gezocht bij de providers in belgie bv en daar melden ze enkel dat je niet meer naar je opnames en live tv kan kijken via de app en online van bv telenet in de uk en Ierland vanaf 1 januari, meer info hebben ze nog niet gemeld.
-
Door de vrije fries
hoi,
TurkmenÄlem MonacoSat - 52,0° Oost:
10803 HOR 27500:
Goed en exclusief nieuws: Persiana Classic Network van zaterdag 11 augustus
Net zoals Persiana Nostalgia alleen muziek uitzendt uit de herinneringen uit de jaren 60, 70, 80 en ongeveer 50,
zendt het Persian Persia Classic Network Iraanse en niet-Iraanse kunstwerken (films en feuilletons) met de goede herinneringen van die tijd uit.
Dit netwerk vervangt vanaf zaterdag 11 augustus het Sports 4-netwerk in SD-kwaliteit (Varzesh TV Farsi 4)
Türksat 3A/4A - 42,0° Oost:
Vanaf 10 augustus 2020 kan Kanal 7 Europe-uitzending in HD worden bekeken met dekking van Türksat West, frequentie: 12.685 Mhz, polarisatie: verticaal, symbool: 30.000 waarden. De uitzending van Channel 7 Europe SD eindigt op 23 augustus 2020.
-
Door satmaat
Af en toe kom ik tijdens het zappen zenders tegen die normaal gecodeerd zijn, maar soms "tijdelijk" open zijn.
Om het overzichtelijker te maken, kan je het in dit topic melden.
Thor 5/6/7 - Intelsat 10-02
[0.8°W] 12418 V 28000, FEC:7/8, DVB-S / QPSK
- Crime + Investigation Europe
- History Europe
Bulgariasat
[1.9°E] 12188 H 30000, FEC:2/3, DVB-S2 / 8PSK
- Viasat Explore HD (coderingsvlag staat aan, maar zender is open)
-
Door de vrije fries
hoi.
coderingsnieuws e.d.:
Astra 2E/F/G - 28,2 Oost:
Wednesday 1st
Animal Planet HD closes permanently. SD channel and catch up remain in place
News18 closes permanently
HGTV+1 vanaf 1 juli fta op 11.344 h 27.500
Wednesday 1st
HGTV+1 (UK 258/ROI 262) becomes FTA
bron: Chloe-W22, sky Community Manager
-
Door Mimisiku
Bezig geweest met de afregeling/test van een 60cm Triax op EutelSat 9E. Meteen de JoyneScan plugin even getest. Werkt prima.
Bij deze de lijst van 28-juni-2020 voor Joyne NL. Gewoon uitpakken en via DreamBoxEdit in de box 'schieten' of middels import toevoegen aan een bestaande settingslijst.
Veel plezier ermee.
Joyne.rar
-
Door Satbakker
Dat dus..... nou was TVE2 van de Spaanse televisie nog één van de weinige (volgens mij de enige) zender die nog in sd uitzond maar sinds vandaag kan ik hem helemaal niet meer terug vinden. Is er iemand die iets meer hiervan weet?
-
Aanbevolen berichten
Maak een account aan of log in om te reageren
Je moet een lid zijn om een reactie te kunnen achterlaten
Account aanmaken
Registreer voor een nieuwe account in onze community. Het is erg gemakkelijk!
Registreer een nieuwe accountInloggen
Heb je reeds een account? Log hier in.
Nu inloggen