Ga naar inhoud


Aanbevolen berichten

Geplaatst:

Hallo,

 

Ik heb sinds een paar dagen de VU+ Ultimo 4K, en op de officiële site hebben ze het over de 4.0” Front MiniTV.

Mijn vraag is: hoe krijg je deze aan de gang ? Ik heb het VTI image er op staan, maar zie verder geen mogelijkheden.. of is het vooralsnog alleen met de originele software mogelijk ?


Geplaatst:

Dank je wel.. ben al even aan het spelen geweest.. maar om de haverklap als ik mijn box reboot, blijft hij hangen bij de boot.. en dan mag ik vti, oscam en de zenderlijsten er weer opnieuw opzetten (omdat het backupprogramma ook niet fatsoendelijk lijkt te werken).

Ik denk dat ik me voorlopig maar even bij de basisfunctie's houd.. Hopelijk komt er in de toekomst een kant en klaar image ;)

Geplaatst: (aangepast)

als je receiver na een reboot de softcam en setting kwijt is heb je de box na configureren ook nog nooit officieel herstart per menu

maar ik zou graag weten of je alle updates hebt geladen

Blauw Groen Groen drukken

aangepast door Tonskidutch

Bombs

Faithless

 

Geplaatst:

Bij de Solo4k gaat dat via menu-vti-setup display en dan bij "Display mode in operation" pijl naar rechts drukken totdat er miniTV staat, dan OK (groen)

Maak een account aan of log in om te reageren

Je moet een lid zijn om een reactie te kunnen achterlaten

Account aanmaken

Registreer voor een nieuwe account in onze community. Het is erg gemakkelijk!

Registreer een nieuwe account

Inloggen

Heb je reeds een account? Log hier in.

Nu inloggen
×
×
  • Nieuwe aanmaken...