Jump to content

Recommended Posts

Posted

Na een mislukte update (solo Se) kwam niet verder als bootlogo. Heb ik de laatste vti er opnieuw opgezet. Tijdens installatie is ook fastscan toegevoegd. Deze werkt op zich wel, maar ik mis een paar kanalen. Zap extra hoort op 57. Maar staat nu op 54. Waar kan dit aan liggen?

Posted

simpel toch 

hbo zenders zijn weg 

Db. 900UHD 2X.   4x twin lnb 1x bosat 1.50m .Dreambox 7020hd v2 . Dreambox 800 Db 8000 1x.  Db 800se 
Db 2X 500HD   Sab unix triple 2x.    Xsarius Galaxy 4K. Gigablue trio. Gigablue  Quad Plus.  Zgemma H7 Cabel en Sat 
Samsung UE65MU7070 4K Ultra HD Smart LED  Samsung  UE46F6650SSXXN led 1x LG 60"lb 870v

 

Posted

Dat is waar.

Maar dan hoort 57 gewoon 57 te blijven

 

Ook als ik op de site van canal digitaal zoek, oa bij de HD zenderlijst staat NPO Z@pp Xtra/NPO Best gewoon op 57 en niet op 54

Posted

Het probleem van niet correct lopende zendervolgorde heb ik ook in VTi... Heb reeds meerdere images getest (en mijn wedervaren in een aparte topic gezet).

Geen idee wat de oorzaak is.

 

TVV/CDS zenderlijst loopt dan helemaal anders qua volgorde. De eerste xx zenders lopen goed, maar zodra er dan wat 'ruimte' tussen zenders zat, of radiostations, dan loopt het helemaal mis.

[Vu+ Solo4K] - [VTi 13.x]

[TVV Basic+] - [CD TopHD]
Ik vind het nieuwe overzicht met ongelezen topics in een tijdslijn maar niks...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...