Clarck tech ET-900 geen tuners meer
-
Wie is er online 0 leden
Er zijn geen geregistreerde gebruikers deze pagina aan het bekijken
-
Gerelateerde inhoud
-
Door sat newbie
De UNO 4K SE wordt veel geadverteerd met tuner DVB-S2X maar als je specs leest dan wordt er geschreven over DVB-S2.
Wat is nu waar, wel of geen DVB-S2X?
-
Door ebhoorn
Voor de DUO 4K zijn in Nederland nog geen DVB-T2 insteektuners beschikbaar. Desgevraagd gaf een satellietwinkel aan:
"....
Beste Erik,
Wij hebben helaas geen T2 H.265 tuner van VU+ in FBC uitvoering,
Ook nog geen concrete gegevens over enige levering.
Met vriendelijke groet,....."
Voor de mensen die een Duo 4K in bezit hebben of overwegen aan te schaffen en eveneens DVB-T2 streams willen ontvangen en weergeven: In Slowakije suggereren sites dat ze een dergelijke kaart al op voorraad hebben, en in Duitsland trof ik een site aan dat je deze tuner kan voorbestellen en dat medio januari 2019 uitlevering begint.
Zie bijgaande screenshot (ik heb de domeinnaam en prijsgegevens verwijderd).
-
Door Francor
Ik heb me in de vorige discussie vergist in het type decoder. Ik was in de veronderstelling dat het een om een VU+Solo2 ging. Maar ik wil daar verder niet over doorzeuren, het was stom, punt uit.
Het probleem blijft hetzelfde, als volgt:
Ik heb een probleem met de tuner in mijn VU+ Solo SE. De tuner geeft op beide ingangen goed signaal door maar als ik een programma ga opnemen, op NPO2 b.v., blokkeert één van de tuners. Meestal tuner A. Het gevolg is dat ik niet kan kijken op andere zenders, dan krijg ik de boodschap: "afstemmen mislukt". Tuner A geeft ook geen signaal meer maar wel de boodschap: "een opname is actief".
Inmiddels heb ik een nieuwe tuner aangeschaft maar dat blijkt een heel andere te zijn dan ik had verwacht. De tuner heb ik besteld bij Bol.com (foto1), en het plaatje heeft me op het verkeerde been gezet want dit is exact de bestaande tuner. Foto 2 is de tuner die ik heb ontvangen en blijkt niet geschikt. De decoder herkent alleen tuner A en niet tuner B. Foto 3 toont hetzelfde model als plaatje twee maar met een andere naam, om de verwarring te vergroten. In een andere discussie heb ik gelezen dat het te maken kan hebben met drivers. Vanwege de problemen heb ik een nieuw image geïnstalleerd, openpli-6.2-release. Zo'n beetje de nieuwste versie en dan mag je aannemen dat de drivers er bij zitten (?). Voorheen werkte alles geolied. Ik kon twee programma's tegelijk opnemen en gewoon op andere zenders kijken en ineens ging het mis. Ik hoop dat iemand me wijzer kan maken. Alvast bedankt
-
Door Francor
Sinds enige tijd heb ik problemen met de ontvangst op tuner B. De antennekabels werken beide op tuner A maar niet op tuner B. Ik ging er van uit dat de tuner niet meer in orde was en heb dus een nieuwe gekocht en geplaatst. Maar daarmee is het probleem niet opgelost. Alleen tuner A wordt herkend. Ook heb ik de image vervangen door openpli-6.2-release. Maar ook dat biedt geen soelaas. Ik ben bang dat er iets mis is met het moederbord. Wie kan mij wijzer maken?
Alvast bedankt
-
Door hanskedrie
Beste,
Ik heb een Vu+ duo 2 met daarop Open Pli. Hierop zijn drie kabels aangesloten (tuner A, B en C). De Vu+ duo2 beschikt over twee verwisselbare dual tuners
Nu merkte ik afgelopen week dat ik niks meer kon kijken toen er twee opnames liepen (normaal gezien moest ik nog via de derde tuner kunnen kijken). Het probleem zit in tuner C.
Ik heb alle drie de kabels afzonderlijk aangesloten op tuner A en dan werken ze alledrie, dus daar kan het probleem niet zitten.
Als ik de signaalzoeker gebruik krijg ik op alledrie de tuners een signaal op alle sat posities. Echter als ik hem dan laat zoeken kan ik alleen via tuner A en tuner B kanalen vinden.
Wil dit zeggen dat de tuner defect is (of is er een manier om te controleren of hij defect is)? Ik heb de kabel ook op tuner D aangesloten, maar die werkt ook niet.
Ik heb de ontvanger ook open gemaakt, in bijlage nog twee foto's van de tuner. Aan de ene kant is wel een lichte bruine vlek te zien, maar er lijkt niks kapot te zijn.
Hopelijk kan iemand me helpen, want ik wil eerst zekerheid hebben alvorens een nieuwe tuner te gaan kopen.
Alvast bedankt!
-
Door Zilverster
@All,
TV ontvanger benaderen via de tuner ingang van de ontvanger.
Ontvangers is een mooie sport …………
Begonnen met radio :
Veronica, Caroline, Mi Amigo enz. , de eerste heb ik nog gesteund met de jingle “Veronica blijft als u dat wilt” , met 13 jaar was ik al DJ en had dus de kans om dat te doen.
Voor mijn zesde jaar was ik al bevangen door de piepjes en de rateltjes die in veel gevallen via de AM band door de lucht gingen, wat zou dat betekenen.
Morse, Telex en Fax was het begin, alles was te ontvangen, persbureaus, schepen, telefoon enz. enz. …….. , er waren berichten die 2 jaren, of nog later, bekend gemaakt werden via nieuws uitzendingen van radio en TV die ik al wist.
Volgende uitdaging werd TV ontvangst :
Het is voor mij begonnen met het komen van de Luxcrypt decoder ( RTL ).
Daarna ben ik enkele jaren bezig geweest met de D2mac gecodeerde ontvangers.
En toen werd het vooral tijd voor de Irdeto en Seca ontvangers, een tijd die jaren geduurd heeft.
Alle informatie gaat door de lucht of via een kabel :
Te volgen via PC, parallel, Serial, USB en vroeger Scart.
Gezocht :
Hardware en / of software die nodig is om een TV ontvanger te benaderen via de tuner ingang ( misschien ook de uitgang ) van de ontvanger.
Ik heb zelf al uren zitten zoeken, maar niets kunnen vinden met een bevredigend antwoord.
Zelf is hier wel een Pinnacle PCTV to go aanwezig, dat zou ik kunnen proberen, maar misschien zijn er betere ideeën.
M.a.w., hulp is welkom,
Gr.
Zilverster.
-
Door Kareltjevdh
Beste Allemaal,
Ik heb hier een et-9200 staan waar alleen het blauwe lampje 5-6 keer knippert. De voeding meet goed en de harddisk spint ook gewoon op. Ik krijg alleen helemaal niets op het display en ook via de seriële kabel zie ik totaal geen data komen. De voeding heb ik voor de zekerheid al uitgewisseld maar het resultaat blijft het zelfde. Waarschijnlijk iets op het moederbord maar wat ???
Iemand enig idee wat ik verder nog kan proberen. (Het security board lijkt me niet het probleem omdat ik ook geen display krijg.)
alvast dank gr Karel
-
Aanbevolen berichten
Maak een account aan of log in om te reageren
Je moet een lid zijn om een reactie te kunnen achterlaten
Account aanmaken
Registreer voor een nieuwe account in onze community. Het is erg gemakkelijk!
Registreer een nieuwe accountInloggen
Heb je reeds een account? Log hier in.
Nu inloggen